Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen problem soha az eletben nem lessz,az fix.
Ha lesz még ilyen, fixen nem ülök a közeledbe. elég volt a triumph generátorból
Utána gondolkoztam hogy ez a szófordulat még bajt okozhat. Nem olyan a stílus mint ahogy azt olvassátok
Te vagy a nagy facebook király ugye ? Azzal a csodás profillal amit azért csináltál hogy irkálhass clamnak. Most erre mit lehet mondani ? :D hát nevetek rajtad. És megnézheted hogy kinek milyen stilusban irok, csak azt tisztelem meg bunkósággal aki erre mélto. A Sanyihoz szerintem egy rossz szavam nem volt még, K.Istvánnak sem szóltam be talán még és vannak itt sokan akiknek nem szólok be mert olyan stílusban szólalnak meg. Te egy gyengeidegzetű ember vagy akinek nem való az internet, ne aggódj, sokan vannak még ilyenek
A langalozas mely lelki sebeket okozott.
Ha egy a vadászterület, akkor dönteni kell.
Már langallóztak együtt, most csak a vezér pozicionálása zajlik.
Közöttük különösen bensőséges a (v)iszony.
Ne röhögj, Te is eligazodsz.
A folyamatos okoskodást leszámítva tényleg nincs.
az az. sima power volt
Én amúgy a haverja vagyok a részemről (ismerjük egymást személyesen) csak nem árt néha egy kis eligazítás, nincs vele semmi baj.
Kb. akkora troll levike, mint a kitiltott haverja.
A gond az, hogy igazából mindenki véleményét leszarod.....ezzel azt éred el, hogy a végén a Te véleményedet is leszarja mindenki. Nekem is van véleményem szinte mindenről, de meghagyom azt, hogy másnak is legyen.
Én nem tom, mi volt fenn a banditon elöl, asszem pilot power (hogy ct2-e fogalmam sincs) de azzal semmi bajom nem volt, hátul meg tán pilot road? Csöngő/Zöldi féle kombó. Semmi baj nem volt velük és viszonylag jól is bírták.
De akkor hova lett a poszt, amire válaszoltál?
Nekem meg 3 motorról kell levagdosni...nagyot csalódtam Zöldiben, hogy így átvágott. Mondjuk nekem mindegy milyen gumi van fent, motorozni úgy sem tudok! :-D Az autópályára amúgy meg elmegy!
Nem hinném))))))))))
Igazából leszarom mit mondasz, én tudom hogy az egy szar gumi, ha neked a szar is jó az meg a Te problémád nem az enyém én biztos nem fogom feltenni azért mert olcso, inkább veszek 70ert egy szett olyat ami jó is
Az teny,hogy sosem biztam annyira a powerben elol mint barmelyik contiban,de a pr4-el szemben nincs fenntartasom,sot.
E! Há' meggondóta magát!
szóval egyszer volt hátul egy félig kopott pówer a horneten ki tudja mien tehénfosos úton ..... megyek is szőnyegvágóval le is faragom a banditról egyből aztán veszek szlikket okosba 3000 -ér
Most meg mijafaszé árultad el magad he? Én titokban tartottam, nem árultalak el!
A Power2CT nekem is mászkált. A gumis barátom ajánlotta a Dunlop Sportsmart2-őt, abban nem csalódtam.