Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A banditos haveromat szoktam szekálni avval,hogy mellé megyek,de nem előzöm meg .Mindig azzal jön hogy a bandit hogy megindul !
No,hallod,mikor még csak egy DT125-ös Yamahával jártam krosszpályákra,és a csapattal közúton mentünk át egyik pályáról a másikra és kanyarban,krosszgumis motorral elmentem speedmotorosok mellett ! A többiek (quadosok,krosszososk) a hasukat fogták a röhögéstől .
Siman bevallalnek 125cm3vel egy turat.......jo arcoknak tunnek es gyonyoru zold a taj.
Tudnek storizni.....
13 utáni speed triple 1050.
Az úthenger is csak attól még nem lesz sportoló.
140 150 lo felettiek az ellenfel,azok is 140 felett kezdenek meglepni,egyezunk.
Simitja az utat es konnyed lett tole a nagy vas!
Sv jobban megy.
90 ;)

Jövőre 86 kilósan meg lesz az 1:30 az eringen :D
Nem, ez még előtte, a sötét korszakban.
Szoty autentikus véleményt tud formálni a tuningomról.

Szotyi,!!!!
hiába több a paci ha egy buszt kell gyorsítson ... persze 200 fölött elmegy na de az már lényegtelen mondjuk mentem már egy csapattal cibere 900 meg eregy oszt nyomják a rizsát hogy a bandittal még kanyarodni se lehet le lett sajnálva a gép aztán egy enyhe kanyarban 200 környékén melléhúztam a csávónak még meglepődött
nemtom ami az enyémtől kezd elnyúlni azok jellemzően 150 póninál nagyobb ménesű ezresek lehet a tuning miatt hogy van rajta scottoiler és könnyebben siklik a lánc de jövőre reszkessenek mert fogytam két kilót ma reggel csak 105 voltam
Pedig 2 perc magasságában olyan race van hogy na.
Amúgy arrafelé az 50 már szédítő amilyen a közlekedés.
Hát mit mondjak a tempó nem túlfeszített :)
Még 200 köbcenti is elég.Igaz a rosszoldalon mennek és tisztára borsodban érezném magam az arcok láttán de simán bevállalnám.

http://youtu.be/SjysXHvbIV8
Hát én ezt valahogy nem hiszem el, tényleg ki kell próbáljak egy banditot, biztos nem fogok venni, de volt egy a társaságban, amikor cibáltuk akkor az sv-m elnyúlt tőle.
Bár amennyire megszoktam most a 88lóerőt lehet tényleg erősnek érezném
Ez már a futómű-tuningod után volt?
:PPPPPPP
Az volt a legszebb, mikor az FJr-es cimbi mondta, hogy hát ehhez is kell kiváltani felszállási engedélyt, de a legjobban a leáttételezett cibber ezres gazdi hümmögött, hogy milyen púpos a blokk. Meg hogy milyen ritka fos rajta minden más :DDDDD
" Na most az van, hogy a banditot eddig akiknek kiválasztottaknak kölcsönadtam, az erejét mindenki megdícsérte, "
A kiválasztásnál mi volt az elsődleges? Max 400ccm-es lehetőleg csopper géppel rendelkezzen és a jogosítványa ne legyen pár hónaposnél régebbi?
Na jó de az nem menő... 675... mire elég az ?!
Hát, izé, mentem Zoliéval. Na most az van, hogy a banditot eddig akiknek kiválasztottaknak kölcsönadtam, az erejét mindenki megdícsérte, egyéb testtájait nem annyira.
No, az van, én a street-tel szemben nem állnék le se gyorsulni, se nyomatékrugalmasságot próbálgatni, mert nagyon csúnyán odakenne. És nem is forgattam rendesen.
Csak a speed jatszik, kismotorokkal nem szorakozok
Nem annyira izgat a szelvedelem, legalabb nem szaguldozok :D