Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Termeszetesen beszerzek egyet,de jo ha ti is gondolkodtok,hiszen tobb szem tobbet lat!
Van hangulatuk,szemely szerint a hegyek jobban lenyugoznek,de ez egyeni izles dolga.
Mondjuk így remek lesz a pofavizit mert mindegy merre esel egy dob kuka lesz.
GSXR1100-et nem, mert nem ugyanaz a karter. Legalább is így emlékszem, hogy ez egy probléma, egy srác vagy 8 éve mókolt ezzel. Én a karter mögé tennék be egy Y-t a gyári leömlő mögé.. Annyira kell figyelni, hogy dobot a leömlővel összekötő cső nem csak egy üres cső, abban is van perforált lemez.
Sziasztok!

Van egy 2003 as big Banditom. Szeretném kicsit átfaragni a kipufogó rendszeremet. Két oldalra kivezetett két dobot szeretnék. Van hozzá lakatosom aki mesterien tud hegeszteni és farigcsálni de szeretném a lehető legegyszerűbben megoldani a dolgot. Például rá lehet faragni a GSXR 1100 vagy valamelyik hasonló leömlőjét? Csinált már valaki ilyet? Van tapasztalat?

Köszönöm!

Gábor
Akkor tényleg futón kéne vinni gibraltárig.Onnan meg komp.
De a berber vacsorát ki ne hagyd.
Ha olyan szépek azok a városok mint aképeken akkor már tudom is. Nem érdekelnek az agyon szopkodott hágók az alpokban.
Azé nyugtass meg, tervezel motort venni?
És végig követhetjük a processzt mint a rulettkerékben?
Engem is fűzött csajom, de megegyeztünk a repülős hosszúhétvégében. Annyi idő alatt csak végigzavarom a megyén?! ☺
Tedd azt. Garda to utani napon gondolkozz el h melyik a nagyobb elmeny..
Cinque terret meg akarom nezi. Garda-to es onnan fel az alpokba.
Nademert?
Nyar vegen voltunk,nem nagyon jott be....
Aaaa, gondoltam beszallok a nem borotvalkozos novemberbe de rajottem hogy egesz evben nem kell borotvalkozzak

Van má motor? Tavasszal toszkána ?
Mar pelyhedzik az allad?
csak a második...
Hét élete van, mint a macskának. Hét születési dátummal...
Mindkét évben?
84... 94, akkor szulettem
A nemzetközit én is rég letettem. Németben nyomom a napi köröket nyergessel. Hétfőtől-péntekig
De van! Ha helikopterrel akarsz hőlégballont vontatni...
No, ezt nem így tudtam, de jó tanulni.
Úgy tudom B-vel csak 750-ig lehet húzni legalábbis régen ez volt, mondjuk sok minden változott, akkor még nem volt B+E sem.
Ha kamionozol akkor igen, de csak belföldön, már nincs kedvem máshová menni.......mondjuk épp ma vesztem össze a speditőrrel így lehet, hogy külhoni meló után nézek....
Mert kistehert mindig kimaxolják a 3,5-et a gyártók,nincs olyan mostanában hogy 3t-ás.Talán a H100-asom is már 3,5-es,max ezek a pickupok talán.
És ugye a szabály a maximális terheléssel együtt van.OK hogy üresen 1,5T.