Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Street triple? Probalj ki egyet ha a szelvedelem nem prioritas!
Negativan nem lehet hozza allni!
Meg van mind a kettő de apué lesz az enyém én meg vadászok megint speedtriple vagy sm990, dilemmazok mi is lenne a jobb, v2-vel vannakbajaim, sor3 jo lenne de azt utana eladni mt09 meg draga nagyon
Buktam az 500 eurot.
Valaki befizet szivesen elkiserem!
http://www.tesztmotor.hu/ujdonsag/turazz_agusztaval_mv_tura_sziciliaba
Tdm?
még nem jártam úgy hogy áztatnom kelljen ... kefeszál varrógéptű mindent vitt eddig lehet ha valami nagyon makacs lenne inkább gázégővel megmelegíteném a spuri különben nekem nem tűnt valami csodaszernek mentem vele de semmi különbség .... ellenben a gazprom 98 as benzin az észrevehető tuningcucc
Jártam úgy valami kis 2t-vel, hogy nem lehetett kibökni a kefeszállal, rendesen áztatni kellett :D Az nálam is spuriban ázott.
Amúgy valaki feltalálhatná a nem annyira rohadt büdös spurit, mert ez valami embertelen szagú :)
Csak fényesített.
Előtte-utána.
neked polírozottak a fúvókáid ? menő !
persze majd szambáztatol benne órák hosszat 8-10 bizbaszt amit kipiszkálsz tíz perc alatt egy drótkefe száljával meg kompresszorral
Én jótanácsra spuriba átrattam őket majd acélgyapottal fényesítettem.
Bevált.
Viszont orrán-száján dőlt a lé.
Faszák az UGY alkatrészek de nagyon.
Ebbe max 4 karbi fúvókái mennek bele...Mondjuk az is jól tud jönni, mikor "2 éve nem ment, szerintem lemerült az akku" jellegű gépeket kell feléleszteni :D
elég kicsinek tűnik ... azért jó lenne ha beleférne 1 karbi komplett ha már a sor nem
Vagy kivehető fogúaknak is jól jöhet
Motorbuherátoroknak: Lidlben 5.-től kapható ultrahangos tisztító készülék 8e Ft.-ért.
Nem annyira van most motorom
A suzukis,a bmw-s es a hondas..........mintha egy vicc kezdete lenne.
Gondoltam elviszel a forumtalira,de ha egykerekezni mersz lekapcsolom a gyujtast!
Igy mar harman,konvojt is tudunk alkotni.
Ketten mar leszunk,az fel siker.
Van már motor ?
Annyi gombot nem tudtam még összegyüjteni.
Kupec száma megvan gyorshíváson, pikk pakk ott terem a sprinterrel :DDD
Ja,csak ne nagyon messze.... Oreg ez a cbr.