Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Részemről persze
Végülis én mentem olyan 4500 körül, ahogy a szervíz excelt nézem :D
De voltam ausztriában, meg kétszer euroringen, meg párszor a tótoknál, mindre szívesen emlékszem. Meg triáloztam vagy 25 órát.
Ahhoz képest, egy nagyon élménydús szezonnak indult. Pünkösdkor mentünk tátrázni, meg a lengyelekhez, az utolsó pillanatban áttettük autósra- nem bántam, 6-8 fok, eső.
Aztán román bandittali is lett volna, az se jött össze. Bledi tóra is be voltam gajdulva, ahelyett meg lakást festettünk :D
Nem is a km a lenyeg hanem az elmeny,tartalom,minoseg. Beszamolot tudnek meselni,de eloszoban sem rovid,leiirni meg........

Ossze kellene hozni egy forum talalkozot tavasszal,lenne ra igeny?
Gyüjtögetem de az idén nem sikerült 20-ezer felé menni. Szégyelem is magam... nem is vagyok olyan aktív a fórumon. Várnák egy jó túrabeszámolót de látom a mopedesek többet menek évente mint én. Azért sikerült motorozni az idén is a felhők felet...
Nem ismerem,ocska?
Hogy allsz kmkel?
Az alapjaid meg vannak meg egy ilyenhez?
http://moped.blog.hu/2016/11/28/sr2_tura
Siman elvagyok mint a befőtt a polcon.
Mély depreszíó van...
Vagy mint a Windows10?
Gyerekek,lefagytatok mint a reggeli köd?
Zsirozd le alaposan es tedd szaraz helyre,hogy majd valaki oruljon neki!
Az elso 20 fokos,napsuteses hetvegen ra fognak csapni.
Rád vár
Gyanitom ezt alkalmazni fogod......

Fekete bandi elroppent mar a haztol?
Ez nagyon jó ötlet :D
Nálunk korábbi tapasztalatból rövidre zártam még az elején. Megbeszéltük, hogy 2 kérdést ne tegyen föl és rendben leszünk: "Válassz: 1. A barátaid, vagy én!? 2. A motorod, vagy én?!" Egyiket sem forszírozza, így több mint 5 éve tart a lamour
még jó hogy a csajom nem feszegeti a témát .... igaz a sok összevissza motor közt nem tűnik fel senkinek hogy egyik másik az enyém
Ha már gondolkozni kell rajta., az régen rossz
Mondjuk ez nem jutott rola eszembe,de legyen.............lehet gyumolcsnapot kellene tartanom?
Milyen autó?
Ha egy perec után karosszériaelemekre lenne szükségem, hol tudnék hozzájutni? Tud ebben valaki segíteni címmel, e-maillel, vagy bármilyen formában? Egy barátomnak próbálok ebben segíteni.
Jó azis csak előtte 1,5 percre rakd be a mikrosütőbe. . . . . . .
A pina az pina, ananásszal vagy anélkül....
Biztos? A pina (helyesen:piña) ananászt jelent