Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt se tudom mirol beszelsz,csak a pina coladat ismerem,annak is csak az elso felet tudom ertelmezni!
Le az ivrol....... csak itt tovabb tart mig osszeszeded magad.
En csak sodrodtam;-)
suicid hajlam?
Ördögöd van, a 3. mai thai volt. Egyik személyes kedvencem. Volt még egy cosmo, egy gin fizz, meg vmi gyömbéres :D
Undorito koktél. Fixen bealapozza a másnapot, plane egy muaitai vagy zombi.
De fincsi volt, a helyén is maradt, valószínű ez okozta a mai "rendesen szarul nézel ki" felhangokat :D
" Az ég kék volt, a szemed szürke és én zöldet hánytam..."
Talan nem izlett?
Ne ejtsd ki ezt a szot, tegnap megittam 4 et masfel ora alatt :-)
Ha annyi mint ausztria az má jó.
Lugano olcsobb elvileg.
Valami remlett a koktelrol....
Megalltunk kavera,to stimmel,fagyi nemvolt. . ezaz.akkor monte baldo.
Jo tudni annyi ilyen ut van arra hogy jo lesz felderiteni,csak draga ott az elet.
Felsavos az biztos,ahol megalltunk fent a kavezonal es ralattal a tora......fagyi volt e arra nem emlekszem....
Mifele tulok? .
Maradj mar,azokon beallatulok.....
Rendicsek,CB1000R vagy 13 utáni speed triple.
Az mongol,ez egy nagy darab félig sült zsír pici hússak az egyik végén pici szórrek a másikon................mennnyei......................éhesen jöttem el mert direkt kevés fűszeres minifasirtot ettem csöves kukoricával hogy maradjon hely a főételnek.................kár volt.
Az a félsávos ahol már benzinpárában értem le és autómata kút volt a végén?
Sose jöttem rá melyik az.
Ott adnak véres tejet vagy az a mongoloknal van?
Van sulya a banditnak,erdemes meg novelni? Hokusz pokusz koltsegen menj inkabb egy jo kis turara szerintem.
Garda tonal a parton tumultus lesz,ajanlott a Monte Baldon kozlekedni.
Az a nehézség, hogy akkor egy gsxr 1100 kartert kell feltenned, viszont akkor meg a olajhűtő olajcsöveit nem tudod csatlakoztatni, így azt is cserélni kell, vagy gyártatni két adaptert, amiken egyik vége kúposan csatlakozik a GSXR karterhez, a másik vége meg a mostani bandit olajcsövekkel kompatibilis. Utána fel tudod szerelni a gsxr 1100 89-92 leömlőjét. De kell majd egy felfogatás a leömlőnek kb a középállvány mélységében. Ès aztán kéne egy szép lábtartó a bal olalra is amin van felfogatásnak lehetösége dobnak...majd mikor kész és mész a következö vizsgára, akkor lehetséges egy nagy pofáraesés...ahogy mostanság a verebek csiripelik...

Vegyél inkább egy gsxr 1100-est! :-D