Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem volt az egy hülyegyerek... Kicsi a testnek, kicsi a léleknek...
Nem volt az egy hülyegyerek... Kicsi a testnek, kicsi a léleknek...
Nos ma olyan szípen sütött a nap hogyegjáattam a hondát .10 km rulez.
Csak a szine.....

Kolyok koromban epitettem ilyesmit bicajbol,jol lehetett vele egykerekezni meg sodrodo elso kerekkel fordulni.
Hat a rugout az smafu?......nepper vered fellangolt?
Minden motoros imadna mikor ezzel megjelennék a szerpentinen....
Volt egy edzőtársam, aki egyszer kérdezte, hova megyek hétvégén.
-Wellnessezünk, kaptuk kuponra.
-Ilyen fürdős izé?
-Az.
-Tudod, mi az igazi wellness, öcsém?
-Mesélj!
- Jóllakottan, egy kényelmes fotelben pénzt számolni szop@tás közben, az a wellness!!!
A 2 millából én is engedek neki a GSX-ért 300-at, zselés magasított üléssel, túraplekóval, sport- és eredeti kipuval, 3 Givi dobozzal, frissen szervizelve (AP szinter fékbetétek elöl-hátul, folyadékok, szűrők, villaolaj). De a gumiétvágyát nem tudom megfaragni...
Nálam meg az orális szolgáltatás...
No megvan a szotyi best járgány.Nincs gond a gumikopásra,van időjárás állás,nem csábít gyorshajtásra.pakolható is és vasárban vásárolható.

http://youtu.be/RgYT8EHkcAU
Az nekem nem volt elég,még a a tetejére dobnom kellett egy pici szélterelőt.
Vérnyúl, ne Neked kelljen már ezt mondani :)
Na és a szélvédelem?????
Ez minden kritériumnak megfelel, a szélvédelem meg a tempó miatt nem vészes!
Na, akkor meg is van.
Itt az 1250, kireszelem a gázbowden megvezetőjét a kormányszelektorban. Ettől szelídebb a gázreakció, sosem tudsz koppgázt húzni. Gumikopás pipa.
Adok hozzá kormánykiemelőt, egyenes üléspozició pipa.
Mivel gázt sem tudsz húzni, enni sem fog.
Szinter betétek, fék van.
ABS
Ja, és a két misi....hát, engedek 700-at, de CSAK Neked :)
Hogy is volt az igény, hogy "árában" akarok cserélni?
Taníts, mágus!!!!
Én már döntöttem. Rendeltem Power előre hátra. Ennyiért én nem veszek gumit :D
Uaez a problema a 800 gsen gondolom nem merul fel,leven ketoldali lengovillas....
Emberünknek kóvályog a kereke, azt mondják, hogy jó az úgy, aztán már annyira kóvályog, hogy kieszi a csapágy a fészkét, de ő azért használta kóválygó kerékkel. Majd leplezendő, hogy Ő is hülye volt bele kell csempészni a nagy drámát, hogy még a tengelyt is megette
Az biztos jó, de lehet, hogy csak 56 vagy58 és mivel nem bálokon jelennék meg benne, ezért a fő szempont, hogy tutira kényelmes legyen. Ha egyszerűen akarom írni : Mert nagy a picshám
Nálam az a jakuzzi
Tengelycsonk.....arra megy a csapágy meg a féktárcsa autónál
Na te itt most ne jampizz mert levagom a szakalladat, en toled kerdeztem hogy mi annak a neve mert olyan lekezeloen irtad a tengelyt.
Akkor legyen a neve bizbasz