Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kihagyni Barcelonát és Montserratot konkrétan bűncselekmény
Egy futó nélküli alternatíva, hogy ne legyen túl unalmas, pl.: https://goo.gl/maps/k8Ews9M4chz
Persze e mellett a gerinc mellett is bőven lehet nyújtani a napokat, főleg városnézésekkel.
A másik a Fr. Alpokon át lenne (Innsbruck - Genfi-tó - Menton...), de akkor kivehetnél 1 hónap szabit, hogy ne kelljen rohanni és minden benne legyen.
De akkois van,mit szorozol aprosagokon?
Azt kifelejtetted, hogy a medence kültéri
Ronda környéken nem kunszt! Oda úgysem megy az ember....
En megszondaztam a bookingot igaz februarra de talaltam Ronda kornyeken otrugoert uszomedences apartmant.
Mi is bookinggal szoktuk,kinezzuk kb meddig jutunk aznap es a 20 kmes korzetbol kivalasztjuk a legolcsobbat,20 euro ala mindig befer.
En futoval levinnem 1 nap alatt Nizza ala vagy meg lejjebb a motorokat es onnet jarnek korbe. Labon sok ido elmegy az odajutasra,meg az olasz alfold dog unalom.
Gibraltarrol nagy csodara ne szamits,talan a spanyol resz erdekesebb lesz.
Jomagam ekkora kituzott tav eseten a Pireneusokba mennek.....
Zsír, köszi ! Autóval többször jártam arra de szállás soha sem kellett mert éjszaka vezettünk. Tulajdonkép a jellemző ott is mint nyugaton mindenhol 25-35euro

Szotyi, pont juli elso ket hete a kituzott datum, gibraltarig
Francia riviéra, kiváló volt idén, tény, hogy többen vannak, mint a hegyekben, de csak győzd tartani a tempót a helyi robogósokkal. Mi is június végén voltunk, szerintem frankó. Olasz részen volt a szállás kicsivel Menton után, Roma Campingbe. Karavánban kaptuk helyet aznap du. 3h-i booking foglalással, 20€-ra emlékszem. Klíma, tv, kényelmes ágy, meleg víz, tisztaság, udvarias, angolul jól beszélő személyzet. Frankó étterem a camping területén, és Monte Carlohoz is csak 10 percet kellett viszamotorozni. Au-Fr-It vonalon 18-26€ között találtunk ugyanígy minden nap kifogástalan priccset. No para, csak legyen jó adatforgalomra vonatkozó előfizetésed
Az mar most is megvan.
Maradok az ujdonsagoknal es a fagyizasnal motorral oregesen.
Junius vege fele jartam a francia reszen,akkora a zsufoltsag,hogy nem igen elvezheto motorral,megvaltas felmenni a hegyekbe. Szallas kozel a parthoz 30 euro korul volt 2-3 eve,kemping passz.
Riogatnad a tobbi kozlekedot,lenduletbol,fek,futo nelkul,jobb mint a disneyland!
Francia, spanyol kempingben volt mar valaki ? Foszezon, tengerpart kozeleben. Milyen aron lehet szallas vagy kemping ?
Mit csináljak en egy bandittal?
Ehhh,beszamitottam volna a banditba a felenek a negyedeert!
Még nem,tavaszra tervezem a bizniszt,vagyis feldobom a hahura.Addig rendberakom az összes apróságot rajta.Ha elmegy jó ha nem beszámíttatom.
Te most eladtad a cicitartót?
Akkor ebből túraenduró lesz!Ami a helyi útviszonyokat figyelembe véve, nem is gáz!
Legalább nem estem pofára...............még.
Amúgy faja még mindig a HONDA.
Csak félig lefosott kilóméterkő.
De ha méltóztatnak a köcsög teaivók bemutatni az utódot ujra nyeregben leszek.
Addig meg eljátszok a vén csontal.
Szerintem a 2017-es szezon még hondás lesz.
Ehhh,az most volt.......merre leledzel Tolnaban?
A ket tukrot....
Ha ügyesen alkudozol, 2-ért odaadja!:-)

http://www.hasznaltauto.hu/motor/bmw/bmw_f_800_gt-10790647
Nem ez volt az ev turaja.....
Na végre,itt a megoldás!!!Esetleg egy Bandit?