Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha már új autó, értelmes választás, gratuálok.
Én 1.6 szívó benzin automatát vennék ilyenből, ha most kéne.
Ha már kocsikról van szó én meg eszt most vettem holnap megyek érte...
Erősen filózom az Audi TT-n. És nem a turbóson hanem a 3,2 szívón. ;)
multnhéten láttam két giuliát élőben, hát befogadnám
Valamiért sosem hozott lázba a Merci-BMW-Audi triumvirátus. Meg úgy általában a felső kategóriás autók. Amit viszont szívesen megvennék, az a Ford Mustang 2.3 EcoBoost, persze szigorúan manuális váltóval. Egyszer meg is veszem, de az nem mostanság lesz...
Egyenesvázas légolaj
Ha nem lennek csoro akkor a mostani volvo-kkal jarnek,a harom nemet egyike sem jon be,franciat nem.
Es eszmeletlen a mostani giulia,nem az 500 lovas eleg a ketliteres.
Van két motoros barátom, mindketten pécsiek és Merga bóti kereskedők. Amikor együtt motoroztunk mondtam nekik, hogy sosem vennék mergát. Kérdezték, hogy miért? Mondtam nekik, hogy kétség nem fér hozzá, hogy nagyon jó autók, de nekem olyan szinten nem tetszik egyik sem, hogy egy rupót nem adnék értük. Nekem akkor is bömös kéne autónak, ha egyértelműen szarabbak lennének műszakilag. Mert sokkal szebbek. Vagy legalábbis nekem sokkal jobban tetszenek :) És ennek semmi köze a motorhoz való rajongáshoz, már csak azért sem, mert sokkal hamarabb tetszettek a bmw autók, mint a motorok.
Ciki..
Bazári izlesficam.....
A kocsikon az utólagos led menetfényektől hányok,az utángyártott lámpák szarabb minőségűek,(FK lámpához volt szerencsém szar volt a polikarbonát minősége),és egy régebbi modellen stílusidegen az újabb divat.
Csak gyári állapot,gyári kiegészítőkkel harmónikus,(ezt a triumph-on tanultam) ott egyszerűen nem álltak ljól az utángyártott univerzális cuccok.
Vélemény,nem kell megfogadni.
vélemény .... ? szerintetek ? van saját véleményem .. de .. de ...
http://youtu.be/Ea9p-3UyO7o
szerintem hadjuk ezt a BMW -t csunyán kulognak ..............

http://youtu.be/C7-sn_p-Ivc

és már gyártosoron az ujabb ...................
Mijazaemkákettő?
Háméne?felvilágosult,befogadó társulat.
Van egy rettenetesen eros 1250, Neked valo, holnap pont raerek:-)
Anyanak vazoltam milyen faszat fogok belole csinalni, Neki, aztan tomoren azt mondta hagyjam a picsaba:-)
Motor is van hozza?
Ilyet leirni bandit topicban?
Ennyi volt?
Van egy eladó gyári nyergem.
MK2 szériára.
Ha a fél motort le kéne hozzá bontani, akkor valóban meggondolandó esetleg. De itt csak a fesszabályzót kell kivenni tartólemezestől, széthúzni az egyéb csatlakozó dugókat hogy ne legyen útban. Fél óra sincs. De nem erőszak, csak javaslat volt.
Én azért nem szedném ki az önindítót! Csabú szerintem ez nem jellemző hiba, sajnos Te most ezzel beszoptad , remélem ennél nagyobb hiba nem lesz. Egyébként én állandóan szedhetném szét az autómat ugyanis Alfa Rómeom van a 8 év alatt mióta nálam van csak kellemetlen /olcsón javítható/ elektromos hiba volt más semmi. Igaz nem is használom!
azért mert a te motorodon előjött valami, másnál lehet ,hogy sosem fog..
riogattak anno xx tipushibákkal..feszszab, vezláncfeszítő ...
aztán 60ekm-ig (mikor eladtam) kiégett egy izzó és láncvezető gumit cseréltem.. off