Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet meg kéne nézni majd a szabadonfutót, is amit az önindító meghajt! Ha esetleg be van rágódva, vagy valami belekerült, akkor visszafele is hajthatja a önindítót, és lehet ezért van ennyire oda...
Vagy sokat használtad rövidtávon? Vagyis a megtett km-hez képest sokat indítottad?
Önindító villanymotor rettenetesen tele mocsokkal, tengely kézzel nem forgatható.
írtam
Igen (gyorgy74@gmail.com)
Írtam Neked privit.
Tudok írni mailt valahová?
Már nem biztos hogy veszek...A fizetés a közmunkán nem igazán jó...kicsit szomorkás a hangulatom máma!
Szörcsing, szörcsing, de nem találing?
Tényleg?
Hol?
Aki keres talál!
találtál már?
Mifelénk úgy "híjják", vízgereblyézés!:-))
Majd kiheveri...
A helyi bogármesternek nem tetszik a véleményed!
?
Van még lejebb?
Sajnos igen de előbb veszek egy új Suzuki Vitarát mert azzal akarok munkába járni.
Imitált munka,limitált bér,hideg kolbász,meleg sör,vegyi-gyümi,ásó-kapa,zöld mellény!
Menned kell?
Közmunkaprogramról leírnátok a véleményeteket...off
Bocs. Ma
Ezt most nem értem, de nyitott vagyok. Még egy mp-ig, aztán menek alunni. De holnap megint nyitott leszek ám!
Nemnem. Ő semmilyen módon nem volt bennfentes és nem Mo-ra gondolt, hanem globálisan. Tényleg
Mindig ez a válasz.
Háááát ő nem ilyen módon volt bennfentes, inkább politikai vonalon és messze nem a világgazdaságra gondolt hanem arra ami csak itt történik.
Ilyenkor nem másikat akartak általában, hanem a hiteltől szabadulni. Én rákérdeztem anno pár ilyen hirdetésre. Nem tudták fizetni és csak azért nem mentem bele az üzletbe, mert akkor is szar lett volna, ha ingyen adja át. Nem vicc. Tényleg így volt.