Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha ezek a gumialátétes szöszök, akko javítható!
Az összeset cseréltem. Sokkal biztosabb tartást ad. M7 a mérete. BaerCoilban van jóáras készlet.
Arra figyeljetek csak, hogy felfúrásnál meg a menetfúrásnál a merőleges valóban merőleges legyen!
Javítható! Csak M7x1 mm-es spec helicoil kell bele...A hús nem számít, a helicoilnak ez a lényege...Balázs már azt hiszem javított ilyet...(gondolm Tasi meg tucatszám...)
Egy kis szakmai kérdés:
Kollégának kinyúlt a menet a az egyik veztengely leszorítóban, ahova a szelepfedélcsavar megy.
Javítható az helicoillal? Szórványemlékeim között ott meglehetősen vékony húsú furat szerepel...
Rendben. Rosszul látom.
ja csak az a vak több irányba is nézzen mert azért van mit
Tashi ha a két banditról érveltél csak egy megjegyzés mivel az európai normákat nem lépheti túl a vizes ezért érezni a teljesítmény külömbséget. Én egy régi 600-légolajosal mentem és az 50 köbcenti hiányát nem éreztem...sőt. Akkor jött az injektor térkép felülírása, környezet védelmi tiltás kiiktatása. 150- ezer után most is erősebb mint egy új. Érezni az óriási különbséget előte utána.
Zolinak Mindenre van egy "de" illetve egy"de akkor is" típusú válasza, csak hogy meglegyen a kákán az a bizonyos csomó. Mániákusan ellenkezik mindenkivel. Ehhez nem kell semmiféle metakommunikáció, a vak is látja...
Zoli esetében szerintem de.
Nem ismered személyesen. Erre írtam az előbbi szösszenetem.
jo ez igy ahogy van .. persze lehetne jobb is .. de rosszab is ...... hogy ne csak vezéllés meg blok szét szedés legyen és hogy legyen téma !!!

https://www.facebook.com/29970...

https://www.facebook.com/29970...
Ezen írások zöme legtöbbje úgy van fogalmazva, hogy nem kell hozzá se mimika, se metakommunikáció. Süt belőlük az arrogancia. Ez nem félreértés.
Inkább motorozunk egyet...
Én elhibáztam... Végigolvastam...
na nem kell sírni hogy nem pörög a topik végigolvastam mondjuk kár volt de na ... és hogy valami szakmai hülyeséget is bemondjak elég sok motornak egyszerre megy az olajpumpa és a vízpumpa , az olajpumpa tengelye hajtja meg a vízpumpa tengelyét honda CBR-ek Kawa Zx-ek és a Suzuki Gsxr-ek is és ki ne hagyjam a görbevázas 1200 es Bandit a legszebb és a legjobb ! (mert nekem az van a másé úgy is gagyi ! ) tegnap és állok a buszmegállóban várom a buszt mert a harmadik faluban hagytam a bikázókábelem robeszfuvar után és a jóember mondta hozza és kidobja az ajtón mikor odaér a busza, ott áll a Banditom nézem és szép aztán megint nézem és még mindig úgyhogy mi a lényeg ? több brümmögést kevesebb vitát !
Eddig nem folytam bele a történetbe, de most már én is idekanyarítom a véleményem.Leginkább azért, mert még mindig ragaszkodom ahhoz a naiv rögeszmémhez (annak ellenére, hogy az élet sajnos kb. 50-ből 1-szer igazolja), hogy ha valakinek sokan mondják, hogy hülye, akkor talán elgondolkodik rajta. Zoli te egy félelmetesen arrogáns figura vagy, nagyon tenyérbemászó stílussal. Bárkit, bármikor, bármilyen (!) témában kioktatsz, fellengzősködsz,majd igazad híján személyeskedsz. Gyakorlatilag olyan vagy, mint egy - itteni szóhasználattal - csillagtúra, csak ez csillagvita, Állsz középen, és mindenkivel vitatkozol, okoskodsz, az se baj, ha a kisujjában is több van a témában, mint öt olyannak, mint te. Valamiféle eszmei "szent háborúnak" fogod ezt fel, csak az a baj, hogy nincs hozzá hadsereged. Amikor erre bárki rávilágít, duzzogsz, mint egy óvodás kisfiú, és mint valami felhergelt foxterrier, beleharapsz mindenkibe. Látványosan lételemed az észosztás, végtelennek tűnő egóval támogatva... Nos, mivel az irományom elején említett célt úgysem érem el, nyugodtan "kioszthatsz" engem is, úgysem megyek bele veled vitába.
Brembó?
JA, ha valaki szeretne jó vételt.
Kolléga tegnap szólt, hogy eladná a gsxf750-et. 2005-ös, utolsó szériás, ezüst, törésmentes, első gazdás.
23 e km, még a gyári gumik, gyári láncszett, új hátsó betét. Egy szelepállítás aktuális, meg nyilván egy gumizás.
SA
mi az az AS fékbetét?
Azt kéne itt a többségnek megérteni, hogy az írott és a kimondott szó között kurva nagy a különbség. Ha amit akár a Zoli, akár más itt leírt, élőszóban mondta volna el, nem lett volna semmi. Itt sajnos hiányzik a metakommunikáció, a hangsúly a félmosolyok, stb. Ez van. Tudomásul kéne venni. Ezért nem is kéne itt annyira ugrani minden szirre-szarra. Peace friends..
Annyira jó, amikor 5 oldalon keresztül püfölitek egymást!
K.István, Taschi! Minen elismerésem! Szakmai és emberi oldalon egyaránt. Valamit letenni az asztalra nem egyszerű. Nektek már sikerült! Próbálkoztok mindenkinek a saját szinteteken segíteni. De ahhoz ismerni kell az alapokat és az argo nyelveteket, valamint a másik oldalon a befogadó készségnek is lennie kell. Ha látjátok, h ez nincs meg, akkor kár rajta idegeskedni, mert elfecsérelt energia.
Zoli! Érdekes módon nekem néha átjön az amit mondani akarsz. Nem szállok be a pofozkodásba, mert a verbális, vagy pötyögött harcokat már rég magam mögött hagytam... Ami hiányzik sokszor a hozzászólásaidból az a szakmai alázat és a belátás / empátia. Biztos vagyok benne, hogy élőszóban ezekkel legalább részben rendelkezel, mert különben nem menne a vállalkozásod.

Már csak azt nem értem miért kell ezt minden hónapban végigjátszanotok... Tényleg nem értem.

Éljen a McCoi, a 20W50-es olaj és az AS fékbetét!!! :-)
Te Zoli, mi ez a verzió ugrás? Update volt a firmware-ben? :)
ugy látom ez az isten verése tokos .. az agyával van a baj .. beutalo kéne neki a szihiátriára .... ..

ki teritem a lapjaim ..

kb 15 éve amikor még csak pannoniák bmw ,csepelek és veteránokal foglalkoztam és csak asaját és szük körben volt japo és uj motor .. szoval akkor még nem volt netem ... valaki kért egy fel ujitást egy pannoniárol ....
én le fény képeztem a rozsdás vasat azt hogy le égetjül a festéket a a kromozando dolgokat viszűk kecskemétre a Vendel bácsinak ... az uj gumi alkatrészek és a fényezés kb 80 -100 fényképet készitetem ..

ez két dolog miat jó az egyik hogy dokumentálva van a felujitás .. a másik hogy az elszámolásnál segit ... és van mégegy nagyon nagy elönye BIZONYIT ... aztán be vezeték a netet és ugy 12 éve el keztem képeket tolni .. még a VETERÁN OLDALON igy onláj letem a motor tulajával .. és online a felujitás során bele tudot szolni mi hogy legyen mit hol vegyünk stb
ugye a veterán meg maradt .. de a magyar el szegényedet és igy sok projekt és sok motor félbe maradt .. NEKEM A SZIVEM helyén egy motor van .. igaz ugyan hogy most nem motorozgatok már ..
de egyre több lett a 80 - 90 - 2000 - évek motorjai a képek és a videok egy részt az online kapcsolat meg tartása miat van
de látja a gazda hogy mi történik a motorjával .. EZ MEGNYUGTATÓ .. aztán látni hogy mi történik halani a hangokat és minden egyes tulaj vagy hozzá szolo tud tenni hozzá vagy lehet véleménye a történésekről ...

SOKAN direkt nem kérnek videot
ugyanakor ha nem cimbora és nincs meg a barátság minden motorol készitek mikor meg érkezik .. körbe videozom a sérüléseket a hangot és a feladatot ..
az éven kétszer is elö fordult hogy hibáztunk le vertünk egy idom fényezézt ... UJRA FÉNYEZTETÜK .....
de volt olyan is hogy sárgás több éves plexi repedést akart ránk keni a tulaj .. elö a videó .. ITT VAN IGY HOZTAD .. szoval magam meg védése miatt is videozok
HOGY ez reklám .. ............. az meg hogy fikázok .. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ csak meg kell nézni rengeteg embert dicsérek mert jol meg mokolta magának rengeteg motor dicsérek mert szép .. és rengetegszer el hangzik hogy az elözö szerelö jol csinálta csak ép ezt vagy azt is cserélni kellet volna ..............

végezetül

el kell mondjam most sem én kerestem a káván a csomot hanem ez az unatkozo fasz ............... ugyanakor azt is ide kell bigyeszteni hogy a magány a a butor boltban ezt hozzta ki a srácból mint tegnap el mondtam be fejeztem tényleg nem érdekel a nyomora és a tudatlansága szerencsétlensége ................
Hú, mit ide termeltetek!
Ma nem hibázok, nem olvasom végig :D
de igazad van .............. születésedtől a halálodig a barátaid véleménye .. a veled meg történt , örömök, bánatok gyerekeid roszaságai és feleséged akarata ...... ez mind ... mind te vagy

az informáciok tömkelege leszel te ..... és ez majom .. meg azt mondja ÖÖÖT nem érdekli a mult .. tudod miért ??? mert ös paraszt Ö is meg érdemelné már hogy 4- 5 ten el menyünk Gödöllöre a butorboltba .. azt kicsit meg gyogyitanánk a felyit de csak hogy ne fályon neki ..