Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mármint karbisor !
Ezt mondta ? Nos én nem vagyok szerelő , de ha megveszem a zzr 1400-at és lenne keret , röpülne az injektor és 41-es síktolattyús ugrana a helyébe !
Nem fogom.
Már ezt is mondták rám hogy irigy vagyok.
Ezek oka.
Meg amúgy is aszondta csak injektoros vegyél a karbis szívás.
A röhögés konkrétan volt.
Amúgy igaza van.
De ezt írtam neked , legalább egy olyan linket dobjál szerelőről aki szóba is áll az egyszerű pórnép gyermekével , és meglehet nézni referencia munkásságát !
Feltételes módban megvan a megfelelő ember ha nem boldogulnek vele.Eddig sikerült magamnak intézni bár nem vagyok akkora szaktekintely.
Csak nem ismert celeb.
Én sem azt írtam hogy viszed hanem vinnéd ! Tudod , feltételes mód !
Nem is viszem.
Vinnem,van különbség a szavakban.
A szereli választás is egy bizalmi kérdés se sok múlik a személyes színpatian,természetesen a szakmai tudás is fontos egy szintig.
De ha nem kedvellek valakit nem adom neki a pénzem.
És amúgy is,nem lehetsz olyan jó hogy ne legyen nálad jobb.Ha már közmondások tartunk.
Van más is a halpiacon ugyanolyan tudással.
Bármit is állít a delikvens.
De ha olyan tudással rendelkezel miért is vinnéd bárhova ?
Egy rossz szavam nem volt Káoszra,sőt,előbb vinnem hozzá a motorom.
Ugyan Maestro, ne idegesítsd magad, nem éri meg. Tökéletesen jól működik a "felhasználó blokkolása" funkció. Az adatlapján az "új üzenet" mellett! Néha ismételni kell, mikor gyakorolja az új acc létrehozását és valami rendkívül kreatív új nick-el próbálja újra válaszra bírni a "rajongókat"...
Káoszt is ugyan így fikáztátok , pedig lehetőségeihez képest zseni a srác !
Aha,a többi szerelő meg csak dolgozik.Kb ugyanazt.
Hogy kitünj a többi közül azt hívják reklámnak.
Van sok eszköze.Ez is az.
Elnézést a Bandita fórumtól is az oldal rablásért , és jó éjszakát minden rídernek !
Közhely bizony ! Az újszülött anyja nélkül , hisz az a multja ! Gondolkozz ! Ez rossz irány !
Csak önfényezés ? Mikor más után helyrehozza a gányolást más motorján ? Ez valami képzavar nálad vagy a tudást tapasztalatot irigyled ! Mondjuk ezt megérteném!
Pedig nekem oszt egy fia multam sem volt 2006-07-ig.De jövőm az van.Simsonom se volt.Jééééé.Nagy cucc.
Amúgy hülye közhely.Egy ujszülöttnek ne lenne jövöje?
Mert neked se lenne semmi fostaligád , ha akkor nem jönnek be az első 70-80 -as használt vasak ! Mint ahogy a szerelők sem szereztek volna tapasztalatot ! És ha még nem hallottad volna a közhelyet Multad nélkül nincs jövőd !
A tasi videók lényege az önfényezés.
Amúgy reklámnak nagyon eltalált és tökéletes.
Mint ahogy te megragadtad Taschi videók lénegét !
Ezért vagyok a sportmotoron,kizárólag.Barátszerzés miatt.Egy okos ember mondta...............vagy egy keszeg kérödzö,már magam is elfelejtem.
Amúgy mint észérv azt mondom rohadtul nem fontos mi volt a 90-es években egy ember életében,csak neki.Nekem miért lenne?
Valóban fontos volt a 90-es évek idején itthon elég gyerek cipőben járt , és gondolom ha téged hívnának barátok te is mentél volna ! Ja hogy ehhez barátok kellenek ?!
Na mi van Zoli? Elfogytak az észérvek ?
Nagyszerű hogy éles elmével kitaláltad a mondandóm leglényegesebb elemét.
Nincs titok azért olyan az adatlapom is ! Csak gondoltam ha ennyire megragad a munkás gönc , és hirtelen ezt találtam hátha örömód leled benne !