Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Picit belehuzol es elobujik a hatodik helyiertek is,az mar nem ugral ilyen surun.
LCD teszt!!
Mind az 5 helyi érték 7 szegmense megy.
8 év kellett hozzá, hogy kiderüljön :D
csak a monster AC
esetleg 916/996
igen, uncsi a dugoban. pedig iskola sincs
Fene se tudja de egy multistradatol szelesebb lenne a mosolyod!
Ilyen nálunk is van, megy faszán, de.... motornál maradj a bevált kőbaltánál! Az nem romlik el!
Unatkozol? Visszajöttek a munkatarsak? Nem adtam eleg feladatot?
Van már egy a családban, az több mint húsz éve megbízhatóan üzemel.
én be merném vállalni .....
Na, dobjunk már fel valamit.
Ducatit szeretnék, merjek?
Én régen ezt úgy csináltam, mikor még nepper sem voltam, csak egyszeri júzer hogy
telefon, cikkszám alapján mondanak egy árat két perc alatt
én mondok egy postázási címet, és jött utánvéttel. Nem kizárt persze, hogy ma már nem így megy
nagykanizsa zalaegerszeg 51,7 km moto-center zala kft
Sziasztok!
Most, hogy elkezdtem használni mintha rövid lenne. Valaki esetleg meg tudná mondani a kis és a nagy- lánckerekek fogszámát? Bandit 650 2006-s. A km óra sem jól mér.
Köszönöm a segítséget!!!
küggyek..? de csak új van..
Forrasztópáka!
Nekem az első "local" dealer 200 km...
Local dealer...
Ahogy nézem a tűszelepek üléke rendben, a tűszelepek rendben, a rugók nagyjából azonos erősségűek (már amennyire ezt meg tudom mérni). A nyelv állítódott el. Még keresem az okát.
Na ez fasza!
Letört az egyik vákuum csöcs...
Van valakinek tippje, h honnan tudnék szert tenni egy membrán kupakra? Arra a fekete műanyag sapkára ami a karburátor teteje? '99-es görbevázas Mikuni 36-os karbi
Itt állok a szezon közepén Bandittalanul. Van másik gép amit hajthatok, de mégis...
Ha valakinek gondja lenne 1.2legolajos valtoval es kellene uj Suzuki fogaskerekpar szoljon! Joval olcsobban adom,mint ha meg lenne rendelve Suzukitol. Ezen kivul vannak meg motor tomitesek, kipu tomitesek stb.
ezzen én is sokat gondolkodtam .... és kurva sokszor kelet szerelnem karbit hogy rá jöjek ..............
Írtad, hogy a MEK milyen rohadt drága, azért javasoltam. Amúgy a MEK is megette volna az egyéb szerves anyagokat is, nagyon egymás mellett vannak kémiai tulajdonságokban.
Köszi, abszolút! Mindent visz, mint a piros ász! :-) A gumi alkatrészeket kell gondosan eltávolítani, mert azokat 3mp alatt szétcseszi!
Bevált az acetonos javaslatom az ultrahangoshoz?