Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah és azt kérlek hangsúlyozd ki hogy egy csomó osztrák barátod van gyorsulási versenyekről.Sajnos keveset olvastam ezt a fontos momentumot az életedrol.
Na és az honnan jött le hogy érdekel mit műveltek mikor és mivel?
Meg úgy általában az életed titkai?
Bocsánat hogy beleugatok ! De ha neked a Taschi videókból az ragad meg hogy milyen papucs és milyen mackó , akkor te lelki szegény vagy ! Ahelyett hogy ezen ércelődsz és tetszelegsz néhány hasonszőrű barátod előtt , tegyél fel vidit , na ne a te munkásságodról , hanem legalább komolyabb szakmait mint Taschié ! Félre értés ne essék , Taschi nem rokonom , nem vittem a motorom hozzá , és szakmai nézetkülönbségeink is voltak ! De hogyha neked ilyen nagy örömet okoz a szakadt melós gönc rakok pár képet had legyen jó az éjszakád ! Ez a nagy V8-as a sajátom volt , és az utolsó csavarig a motortól a hidakon át felújítottam , és 8 évig dolgoztam is vele ! A szart sem érdekel a ruha , a végeredmény a fontos ! Ja és mielött nekem esel , olvasd el az első mondatom !
Bocs, de most doblak, mert máshol is kell oberkodnom
Attól még hogy önzetlen és barati vagyok még hülye nem.
Kinek van kedve telefonbetyarokat hallgatni éjjel?
" önzetlenseg és a barátság?"
Ja a teloszámod megadása ezt híven tükrözi
Most ezt mondhatod sajat magadra is az uzenofalas irkalasodra...
Már megint nekem van igazam.
Nincs szó ajirol csak önérdekrol és anyqgassagrol,hol marad az önzetlenseg és a barátság?
Ezért járok ide.
Bla-bla, hoztad a papírformát
P.C.P :10 pontot tudok rá adni, mára ennyi.
Mondom kifogytal az értelembol ezért személyeskedsz.
És szarul csinálod,ezt bizton allithatom.
Na ja,nem megy tönkre minden 89 utáni motor 5 év és 60-e km után úgy hogy újat kell venni mert szetpereg a műanyag.
Ez tényleg vállalhatatlan vélemény.
Én kérek bocsánatot mert mertem 2009-és motorral menni.
ma befelyezem .. nekem az agyanus hogy ha idöm engedi . vagy épen videot töltök ... rá rá nézek a képes motora ... legyen reggel vagy délután .. de lehet este 10 ora is a zoli 32 mindig itt van .. és igen a nézet eltérésünkböl adodoan mindig bele bele olvasok a vitáiba ... nos a képletem zoli egy tényleg igazi ös paraszt aki mindenkitől mindent jobban tud .. mindenkivel mindenben tud vitázni legyen pogácsa sütés vagy nap kolektor telepités vagy fagyi zabálás .. de lehet szo politikárol .... bár miről .. szoval az igazi sutyo aki mások hibáit ki igazitja .. linkeli a képeket .. linkeli a szaksajtot .. a mai uj faj ... bármelyik topikban legyen............. mindig van akivel vitázik mert ilyen a fajtálya
azt is észre vettem ha valaki le szarja . nem válaszol neki .. odébb áll egy topikal ..és ott kezdi el ...

szerintem inkább a haldoklo vállalkozásod kéne fel rázni .. reklámozni életet tenni bele nem olyan dolgokrol vitázni szakemberekel amiröl fingod sincs minden esetre ha el ragadrtatam volna magam bocs ... de iszonyu buta embernek tartalak ... és a sértésekért elnézést kérek továbiakban ha meg látom aneved a topikban tovább klikelek mert nekem sajnos nincs idöm a faságaidra
Már meg ne haragudj, de a te "álláspontodhoz" nem lehet közeledni, sőt a lehető legjobban szeretném távol tartani magam...

"másik véleményének tiszteletben tartása sem megy"
Lehet nem látszik, de irányodban (is) komoly erőfeszítéseket tettem, de nem megy...viszont ma (is) nyertél 6 -7 óra "gyakorlási lehetőséget".
Frászt,
Csak mondom:
Hozol nekem cbr-t gombokert?
Linkeld be, nethuszár
Világosan emlékszem a "drága lesz neked" válaszra,ez nem tűnik ajinak.
Pincsi
Amúgy jól vagytok, srácok? Majd elmúlik....
Látod nem is emlékszel, mert csak a kötözködés a lényeg
Bocs, már mondtam, nálam nincs kavics........Te kis függő
Apropó mit is akartál nekem ajiba adni?
Hát ezért örökhag van.
Csak most vetted be a gyógyszered?