Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a fő probléma, hogy neked az aji is drága....bocs, hogy nem fizetek azért, hogy elvidd
Látom nem közelednek az álláspontok,felesleges erőlködés.
De meg a másik véleményének tiszteletbentartasa sem megy.Ez így felesleges.
Amúgy egy ideje azon dolgozom hogy kizarom a pontatlan gyártót,és fájó szívvel küldöm el az arra vágyakat.
Viszont nincs ebből feszbuuuk videó portalom.
Amúgy nem csak rajongói oldal van,csak ők nem fáradtak az interakcioval,csak én,ez az én hulyesegem,belatom.
"mert nem látom mitől kéne"
Pont ez az, hogy sehol nem vagy szakmailag ahhoz, hogy észre vedd a különbséget! Ès pont ezért húzod ki mindig a gyufát.

Ott van az rf fórumban az a szerencsétlen 150 ezert hagyott a yamaha wordben, és egy rakás szar amit csináltak, mert "csak szinkron, meg basztatás" volt, csak a végeredményben vannak különbségek.
Èn magam nem is kívánok tárgyilagos lenni olyan személy fele, akitől tanulhatok, vagy valamit jobban tud mint én, és ez lefele is igaz, bár nagyon igyekszem, hogy nem legyen erezhető, de nagyon nehezen megy, mert túl erősen provokálnak...

" előző tulaj,szerelő hangos ócsárolása lejön."
Gondolom, ha lerendelsz egy bútort, és pontatlanul van legyártva, vagy szépséghibás, de délután jönne a vevő...akkor te dicséred a "forrásod".
Mikor 2 óra alatt el lehetne végezni egy műveletet, de előtte összebaszták a csavarfejeket, és 4 lóra lesz belőle, és közben tudod, hogy nem biztos, hogy ki tudod fizettetni a szerencsétlennel a plusz időráfordítást....nem nagyon értek hozzá, de nem a MTV1-en adják élőben a matinét...és rá nem vonatkozik zenzura...
Ha nálad kandi kamera lenne, ott se lenne más a műsor, mondom ezt azok után amiket te magad itt megosztottál párszor pl a vevőkkel kapcsolatban...ami szerintem tök ugyan az a kategória...
Mondtam hogy add olcsóbban,mi volt a válasz?
Tündérem, Te multi vagy, mert a szarabbért is hajlandó vagy többet fizetni Bár az igaz, hogy Te túrtad ki
Így fórumon bármikor lejjebhazudom gátlás nélkül az összeget bármilyen dumaban ha akarom.
Szóval hiteltelen ha csak úgy benyogod hogy olcsóbb volt,vagy egal,amúgy az apukám erősebb a tiednel bebeeee.
Nyomikám! Anno megkérdeztem, hogy mennyibe volt a túrád és a Te sparkassze edition verziód semmivel sem volt olcsóbb, mint az én maxipazar kircsim Jó, neked ott volt az érzés, hogy mekkorát spóroltál
Nem 2 hanem 15 .szignifikáns eltérés,bezzeg a fullos motornepper lennék fuxal a fülben lehet krozuskent szórnam a dellat
Neked meg azt kéne megértened, hogy hiába írod le tök precízen a technika felépítését, az neki olyan mint vaknak a képeskönyv
Jó, legyen ló Azt kéne végre megértened, hogy nem attól leszel maszkulin, hogy a motorozós napok utolsó 2-3 óráját avval töltöd, hogy hol tudsz 2 juroval olcsóbban enni vagy megszállni
A személyeskedés mindig a haverod kezdésére indul be,hogy te nem látod a szerelem miatt az nem az én saram.
Mondtam hogy nem érdemes folytatni mert a hangoztatott tárgyilagosságod sosem volt meg a személyekkel kapcsolatban,és gyaníthatóan sosem lesz meg.
Követem a videókat és ezekból olyan nagy dolgok nem jöttek le,sima karbantartás,szinkron,fékolajcsere,szelephézag,vezérműlánc basztatása,feszítőpatron jól felnyomása a gépbe,néha teleszkópszimering és minden egyes problémánál az előző tulaj,szerelő hangos ócsárolása lejön.
Nagyság nemigen,pláne hasraesés előtte nem akaródzik,mert nem látom mitől kéne ez kb szakiskola utáni 3-4 év,türelemmel és seggeléssel megtanulható.
Vízpumpa nincs a olajos blokkban, és most ez volt porondon. 8-12 ezer HUF egy komplett gyári generátor szerencsés esetben pár 10 ezer km-es használat után...
Ha injektor van, akkor kapásból az egy gyújtásérzekeló mellett még vákuum, levegő hőmérséklet levegő nyomás szenzor, vetengely senzor, üa szivattyú, stb...egy oldalas lista a hibakódoknak...
De nem is ez a lényeg, hanem, hogy gsxr -nél mindenki vastagon kezdi el csavargatni a gázkart, mert azt hallotta, hogy ez mindent bír, és ennek megfelelően keményen is bántak velük minden időkben, mert a "szóbeszéd" kötelezte őket. Ezen mostoha bánásmód ellenére is kibírták azt amit valószínűleg sok más motor nem...
Nem érdekel már mit csinált a Suzuki az elmúlt 10 -15 évben, nincs mintavételem nem foglalkozok vele.
Ugyan megemlítettem, de nem a 600-as kategóriáról volt szó...FZ1-röl nem tudok jót elmondani, de YZF 1000-röl sem...a honda meg az "furcsa beállítottságú" tulajok miatt ébreszt bennem olyan előítéletet, hogy egy lépéssel nem tudok közelebb menni a márkához, mert ugyan semmivel sem jobb mint a többi, sőt...

Amúgy az a furcsa, hogy ennyi év után sem tudod helyén kezelni a dolgokat...kb rajtad kívül mindenki megtalálja a hangsúlyt Tasival, és sok más nehéz esettel. Az hogy neked az "viselt ruhája" jut csak gúnyolódás céljának, az szerintem a te szegénységi bizonyítványod, annak ellenére, hogy te sem atillában szerelted a cbr-t ha jól emlékszem...
Lehet könnyebben emészthető lenne a te személyed is másoknak, ha pl nem fordulna olyan elő, hogy karburátorokról sokadszorra beszélve, nem jegyzed meg, hogy már megint "ez" a téma, aztán mikor szembesülsz a Honda porlasztósorral, akkor meg "topogsz a gőzben"...és még ezek után sem tudod levonni a tanulságot, hogy szart sem ér az itt összeolvasott, de tapasztalat nélküli "tudás"...ahhoz 40 vagy mínusz 10°C-os garázsban hosszú éveket kell tangában, vagy pufajkában görnyedni, hogy elég piszok legyen a körmöd alatt...
Rég nem érdekel senkit a nyomorod / motorod, a 3 szor cserélt generátorod, már rég elfeledtük volna, ha nem hoznád fel mindig...csak végre a helyén kéne kezelni a dolgokat, hogy még neked 5 év alatt ez pár komoly megmérettetés jutott, közben akik csúfolsz, meg félrebeszélésen próbálsz rajtakapni, meg napi szinten 5 x ennyi problémával szembesül és hárít el, és ha kell beismeri hogy hibázott, és saját kontóra kijavítja. De te nem ezeket az emberi vonásokat veszed észre, hanem csak a neked elérhető "polcon" kotorászol mindig. Ès lehet sokszor össze-vissza ír/beszél, néha én is kapkodom a levegőt...de kit érdekel, ha amit csinál az jó?!
Stelvio te ló.
Na jó, neked sikerült a glockneres plüsös fotót kimaxolnod
Felőlem.
Mondjuk én ott sem lépésben mentem.
Nem bántás, de digóban kupec jobban tudja Glockner?..... Ki akar pénzért lépésben bandukolni....felejtős
Kaunertal-t nézd meg,jobban bejött mint a glockner,igaz fizetős,meg van valami félsávos a tetején kávézóval,bér az beljebb van digóban,szotyi jobban tudja.
Észak olasz, átlógva néha osztrákokhoz. Csillagtúra fix szállással.
Untatsz ezzel a fals baromsággal,már Kádár alatt is hülyeség volt,talaj ki mást.
Merre?
Merre?
milyen érv te .. mindenki tudja hogy fogyaszto tásadalom épül már vagy 20 éve ha nem igy volna az összes nyuger éhen halna nem volna fejlödés nem volna áfa bevétel és nem lenne fogyasztás .. mit nem értesz ezen te ................... isten verése
Majd aug vége szept eleje 1 hét hágó járás...már csak a hagyomány őrzés végett
Mélyalpár,mélyalpár..............hajrá,dühöngsz mi?
Aszittem valami puccos digó tanyán forogsz a grillen.