Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyesmi helyeken én megfordultam már elég sokszor,te is itt vagy szóval én nemértem.
Akad 3000-es kanyaros is.
Zoli aki nem nyomja a netet az megtanul motorozni. Ennyire egyszerű...A héten értem hazza egy 3-ezrest mentünk több mint 12-ezer kanyar volt benne. Az idén én már csak hamburgertúrákat válalok.
Nameg még felötlött bennem hogy aki nincs jelen a Bandit fórmon és soha nem is esik pofára nem töri motorral nyakát az hogy van?
Az a műmonitormotoros !
Na jó de van olyan monitormotoros aki pofáraesik.Na azzal mivan,igazi vagy monitoros?
Monitor motorra monitorvédő eladó
Látod, ezért jó dolog "monitor-motorosnak" lenni. Sem magát, sem másokat nem veszélyeztet.
ENNYI MONITOR MOTOROS A VILÁGON NINCS MINT .. EZZEN A BANDIT FORUMON ...

AZT MONDOM AKI FESZEGETI A HATÁROKAT AZ ELÖBB UTOBB KI TÖRI A NYAKÁT .. AZ ÉVEN 5 CIMBIM HALT MEG ÉS VAGY 20 TÖRTE magát ropira ....ök nem monitor motorosok voltak .
Engem is felkertek.................partjelzonek......
Nem is igaz ! megmondalak az ovónéninek ! különben meg a hülye LY
Hüje :)
ne is mond , engem is hívtak a man tt-re de az mondták csak úgy ha a banditnak lehúzom két gyertyapipáját vagy egy full tuningos piaggio ciaoval mehetek ... persze nem vállaltam még 3 hengerrel esetleg na de kettővel már túlzás ......
Okom nekem is van miert nem,szembesut a nap,falevelek,vedem a lemmingeket az uton,letep a szel stb.kifogyhatatlan,de neten rohadt penge vagyok.
Amugy a fagyi az oka.
"Idegenekkel" en nem is fogok tempot motorozni nekem nem hianyzik hogy valakit belehajtsunk az ongyilkossagba
más motorján inkább, nemrég vett az egyik gyerek egy szuperlotyót yamaha xt660x-et jött megmutatni megyek egy kört mondom fékezek már egy jót errefel csúszik az első kerék mint állat halk füttyögéssel .... pedig megmondtam már hogy más motorjával nem hőbörgök akkor is majdnem pofára estem...
Peszes,a vegere mar visszaszokott es elvezte.Majd jövőre lemaradok.
Valakire varni is kelljen ha mar mindenki rossi tt master.
Ezek szerint beszeltetek.....pedig finom voltam,csak dontogettem.
Nalam is igy van,ossze kell stimmelni a motorral,altalaban gyorsan megy az alkalmazkodas,tavasszal erzi benabbnak magat az ember.
Soha nem lattal meg tempot menni,de szerencsere egyre ritkabban gurul el a gyogyszer....
Idén alig motoroztam úgy hogy tényleg ráfeszültem hogy na most hatalmasat kanyargozunk. Nincs gyakorlás akkor teljesen elszokik az agyam a gyors kanyaroktol, rovid fektavtol.
más is gondolta már hogy mit feszeng itt a mókus azzal a rossz suzukival azzal még kanyarodni se lehet aztán meglepődött pedig nem sportmotor nincs szlikkgumi nem kacsázok az úton gumimelegítés címen stb az lehet hogy öreg vagyok (persze attól függ kihez képest) de momentán a legfőbb gondom hogy idén most voltam másodjára szerpentinezni és ez azért meglátszik .... míg a kölykök egész évben tolják ringezni is voltak vagy kétszer és azért meg is látszott igaz nem mindegyiken
Engem nem kell várj soha igaz hogy ismeretlen is volt az útvonal és rengeteg tartalékot hagytam én de fondolom más is így volt vele.

Feri, öregek vagytok már a kiüléshez, engem nem zavart hogy ha 20meterenkent kell jobbra balra mozogni, volt kondi
Viktor le is izzadt mint palotapincsi a kóreai éteremben.
Meg a nem kiülőseket is :P
Hosszu nyujtottabb kanyarban,meg palyan gyorsabb a kiulosdi,ide,oda dobalosban erre nincs ido.........kiulos sporttarsakat meg szoktam varni a hegyteton....