Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én igen,még az 1250-en.Érezhetöen tovább bírta mint a "sima+4-es.Igaz én elefánt vagyok.
Neb@sz.....
Michelin macadam az birta veszettul de kanyarodni mint a vonatkerek....
FRANCOKAT!!!!csak a kötsög fordító átírta, szóval nekem van igazam....Megbocsájtok, nem haragszom...xD
hm, hülye németek......valóban, úgy is mondják...x ÉN kérek bocsánatot
ööö, bocsánat...de véletlenül nem rausgeschmissenes?:) a pénz inkább kidobott, m int kizárt szokott lenni... Hacsak nem rosszalkodik, és kizárod pl a kutya mellé
Rausgeschlossenes Geld :D
Valami vonatkereket rakj el csak nem koptatod el 8000-alatt.
Hozzuk fel picit kedvenc topikunkat.......pr4 gt-t tettem hatso guminak,kivancsi leszek.
Hasznalt valaki ilyet?
Ok köszi majd meg probálom ot is
Ilyen szép, nagy felbontású képek alapján én igen...már indulnék is, csak nem tudom hova kell menni, meg mennyi pénzt vigyek! ;-D
Ebben a topicban szinte mindenkinek Banditja van....gondolod vennének mellé még egyet? Az adás-vétel topic talán több reménnyel kecsegtet.
Ha valakit érdekel el adó lett egy 2005 gsf 1200 2006 forgalomba helyezésű Banditom nagy szerviz után motor oil fék oil kuplung csere új lánc lánc kerék gumik 90 százalékosak uj akkumulátor uj lègszürő.De sajnos a napokban fektetem a Banditott.Amotor 2008 ota a tulajdonomba van.
Terepen a Bridgi BW502-es se sokat ér.
Tourance Next. Szerintem kurva jó, hidegben is tapad, nem is nagyon kopik, viszont terepre kb annyit ér mint egy RA2 Evo :)
Bocs ,azt hittem , te mondtad,hogy gyűjtöd róla a tapasztalatot,öszekevertelek valakivel.Most milyet használsz?
Miért? Lesz rajta Karoo 3? Én remélem, hogy nem :) Hacsak nem lesz rá tarcsi felnikészlet, de az árát tekintve nem valószínű.
Ok nagyon köszönöm!
Vidd taschner kollégához. Mány mellett dolgozik.
Üdv! Érdeklődéssel kérdezném tudnátok e ajánlani a Dunántúlon egy a munkájára igényes korrekt szerelőt aki vállalná a nagy Banditom első teleszkópok felújítását! Ha tudtok ilyet kérem ne tartsátok magatokban, jelezzétek! Széles utat!!!
Itt még tuti nem Karoo 3-assal van.
Csapatni jobb rajta :)
Ahh,imádom lavamündöt nézni.
Meg kurva fáradt is voltam:)