Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom mennyi Km-er lehet a motorodban de két év alatt elkoptatni egy bandit kuplungját nem kis munka, persze vannak olyan arcok akiknek ez csípőböl megy. Talán lehet valami más gond is de sajna ezt így nem lehet megmondani. Az 1,2-es Bandinak ugyebár nem bowdenes a kulungja, szóval ha rendben van az olaj cső és az olaj, akkor sajna a blokkban lesz a bibi. Ami annyira nem egetverő egy hozzáértőnek de az oldal deknit mindenképp lekell venni és akkor már látni fogjátok a kuplung állapotát, az hogy csak a lamellákat kelle cserélni vagy rugókat és stb. majd csak a leszerelés után válik láthatóvá. Ha nem vagy ebben a témában jártas, inkább bízd hozzáértőre.
Volt egy srácnak ilyen baja, nála az volt a gond, hogy a kuplungban az acél lamellák voltak deformálódva.
igen az agyát megkéne vizsgáltatni ,de attol még a mocimnak nem fog a kuplungja kiemelni
Itt a mocija, meg a telszáma/emil: link
Az előző tulaj nagy észlény lehetett, ha nem csináltatta meg garanciában
Akkor Martinust keresed.
Hali! Keresem azt a Banditost (1200) aki tuningolta a mociját! gsxr 1100 vezlrműtengelyt meg hasonló cuccokkal szerelte fel a vasat! jafobaby901@citromail.hu a jó e-mail címem
Hali! Keresem azt a Banditost (1200) aki tuningolta a mociját! gsxr 1100 vezlrműtengelyt meg hasonló cuccokkal szerelte fel a vasat! jafoababy901@citromail.hu
azt nem tudom hogy mijen utemben kzte csinálni
mert 2 hete van meg a moci az elözö tulaj azt mondta
hogy neki ezt kezdetktö l ilyen .ja igazábol üzem melegen csinálja.
Ezt így táv gyógyászatban elég nehéz orvosolni de talán kopottak a kuplung lamellák. Fokozatosan fogyott a kuplung vagy egyszercsak eltünt? Az sem mindegy. Olajszint a munkahenger tartájban?
üdv mindenkinek az lenne a problémám hogy az 1.2 banditomon nem emel ki a kuplung
van e ötletetek hogy mi lehet a probléma.ja 2006-os modelröl van szo.
Akkor meg ne fikázd az ország gazdasági helyzetét, amikor veled még jót is tett
De ez már nem motoros téma, úgyhogy részemről ennyi
Próbáld megfújni fék tisztítóval vagy ha nincs kéznél akkor WD-40-el, hagyd álni egy picit és próbáld meg fogóval megtekerni vagy kalapáccsal kopogtasd meg és ki fog jönni. A féktárcsára azért figyelj
Igen arra gondoltam és ki is szedtem a sas szegeket de akármit csinálok vele meg se moccan, már a szomszédom is kiakadt tőle Azért köszi a tanácsot
20 ÉVNYI MUNKÁJA VAN A CÉGben és még mindig nem fizették ki. iszonyat pénzzel lóg neki a nagyfőnök


am kemény 12 óráig voltam munkanélküli :D A RÖHELY AZ H AZ ÚJ MELÓHELYEN 1,5 SZER TÖBbet fizetnek
Feküdj alá, és csőrös fogóval szépen kijön. A retket 2000-es vizes vászonnal takarítsd le róla, mielőtt visszateszed. A sasszeget jól nézd meg, honnan húzod ki.
Arra a két tengelyre gondolsz a mi a betéteket tartja, mert ha igen akkor a belső végükön kell lenni egy egy kicsi sas szegnek, azokat húzd le és már ki is húzhatod a hejükről. Vissza szerelésnél egy kis zsírral kend meg és legközelebb könnyebben megy.
Sziasztok!

Egy kis segítség kellene nekem. Nekiálltam kicserélni a bandita (600) hátsó fékbetétjét, de elakadtam mert nem bírom kiszedni azt a két tengelyt (vagy mi az ? ) ami fogja a betéteket. Nincs valami ötletetek hogy lehet azt kíméletesen kiszedni?

Előre is köszi a segítséget, széles utat mindenkinek!
Pontosan....csak a hitel ugye 1,15m lesz...eddig ez a legjobb ajánlat...de még nem alkudoztam ezt ők mondták...K9-es moccra
K8---elvileg -100.000
Pont ilyesmikre gondoltam....pár szervízre...

Meglássuk...meglássuk...ha elmegy a mocim bemegyek osztáááán odavágok az asztalra
Egy dobozban 2 db azaz egy pár volt!
Jól értem?
motor+ egyebek 2,4mFt
kp 1,1mFt 1,3mFt hitel
Bealkudtál 220eFt-ot.

Most kell úgy visszamenni hogy OK de 2-3 szerviz ingyenes. Legalább a munkadíj. A cuccot meg viszed majd.
Cső Ferkepappa!

Én a saját példámat tudom Neked elmondani. Szeptember elején vettem egy Bandit 1250S-es K8-as gépet.
A neten hírdette a kereskedő, véletlenül akadtam rá. Állítólag valaki megrendelte és felextrázta, de nem tudta valami oknál fogva elvinni, ők pedig segítettek eladni neki.
Igazából nem is tudtam, hogy akarok-e most motort venni, vagy nem. De ez egy amolyan alkalmi vétel volt. 2.098.000 Ft helyett 1.952.000 Ft-ra volt hírdetve úgy, hogy a rászerelt extra kb. 50.000 Ft értékű.
Elutaztunk, megtekintettük és megkérdeztem mennyi lenne az utolsó ára. Mondta a kereskedő 1.880.000 Ft. Erre gondolkodóba estem és hogy enyém legyen az utolsó szó mondtam, hogy érdekel de kérem még mondjuk az első szervízt grátisz (kb. 20.000 Ft). Rábólintott a kereskedő és lett egy príma gépem, szerintem nem is olyan rossz áron. Erre rájött még 79.000 Ft forgalomba-helyezési díj amit ki kellett pengetnem.
Sajnálattal tudtam meg a motor átvételekor a tulajtól, hogy állítólag a kereskedő srácot kirúgta, mert igen alacsony áron adta el a motort, ami gondolom nem az első eset lehetett, de talán az utolsó csepp a pohárban.
Mostanra gondolom még jobban alakultak az árak, úgyhogy jó vételt kívánok Neked!

Üdv.: Tibi
miert kellett faterodnak felmondani? mert rossz a gazdasagi helyzet az orszagban?
nem fogja megérezni? ma baszták ki a cég 3/4 edét köztük faterom a vezérigazgató helyettes is felmondott mert szar a pénzügyi helyzet. ő megy máshova meg én is, de akik ottmaradtak azoknak sincs maradásuk sokáig....
a sok hitel miatt
ez igaz!


A kis rockernagyfater olcsóbban hozta el a bandiját mint én......
és neki volt hozzá még variátoros plekó, konzol, ABS (vagyis kb 200-250-el jobban járt mint Én )