Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ezzel teljes mértékben egyetértek.......

télen ugyse mociznak.....
legyen már K9-es mint a Jerry Lee:-)
és folytathatnám....
Pozitív hozzáállásra!
Itt, lehet alkudozni, nekem elhiheted!
És mire számíthatok?
Suzuki Benkő Kistarcsa.
Hivatkozz rám!
Most láttam a Full Gas oldalán egy 2008-as ezüst nagy Bandit, igaz idom nélküli 0-km-es 1.940.000 Ft, ja ABS-es. Talán érdekelhet. Üdv: Szabi
Ezt jól mondja taylor.
Ilyesmin gondolkodom :-)
Jolesz neked a K8-is, csak 2009-ben helyezd forgalomba!
K9 ről volt szó...2100000 a mocc....300000 extra....1100000 befizet....többi hitel(1150000)
150000 ajándék+forgalomba helyezés(kb70)
K8-as -100000
szürke nagybandi...fejidomos...abs nélkül...oldalidom...dobozok...
csak igy röviden
Akkor most mennyiért is kapnád és a nagyra vagy a kicsire kufárkodsz, ja és S- vagy N verzió?
Blackéknél 220nál járok...és még csak ők mondtak ajánlatot...én meg se szólaltam..
Elég komolyak a szándékaid de persze hajrá neked és alkudj amennyit tudsz , én egy kicsit soknak tartom, hogy ennyit lefaragj .
van időm...elkapkodni nem akarom...
jól körbenézek és meglátogatok vagy 5-10 kereskedést...

amúgy azé tervezem év végére a vásárlást mert talán többet lehet alkudni...hisz ekkor senki nem vesz motort...
a k8 nagybandi abs nélkül már egy 100-assal olcsóbb is...mint az k9-es
beszámíttatni nem kell semmit...kb 900000-1000000 lenne a hitel...úgyhogy jó kis alkudozásoknak nézek elébe...
de kb 250-300-at ki akarok hozni belőle...főleg hogy rápakoltatok majd pár extrát is....

meglássuk no...
Figyi, a Hollosnal van most eleg jo akcio (300.000) forint ertekben (hogy mit jelent, ne kerdezd), en meg Gyorben vettem, azt is ajanalom, ill. a Motorvilag Csaban vagy Szegeden.
Én 5 kereskdőt próbáltam be, az amargo nyert. 1.9 forgalombahelyezéssel együtt, + 100e levásárolható akármire. Egy 1.2-ért 2005-ben ez elég korrekt volt.
Részben igazat adok Ördögnek de nem mindenben. Szerintem a mi gazdaságunk nem fogja annyira megérezni ezt a megingást mint ahogyan írja, és az jelen esetben a motor árakat sem fogja érezhetően befolyásolni.A hiteleket term. igen ,és jelen állapotban ezért is fagyasztották be a nem Ft.alpu .ill. elszámolású hiteleket. A másik amiért szerintem már nem érdemes az idén motort venni, hogy a forgalmiban 2009-es legyen a motor éve. Az az egy év eladáskor még sokat számíthat. Csodálkozni szoktam azokon akik Nov. Dec. hónappan vesznek motort, hacsak nem vállalkozók és költségek miatt teszik ezt.
és mit csinálsz ha nem áll meg?
Vagy megáll egy kicsivel feljebb, de a sájci Tell Vilmosok azt mondják hogy alapkamat emelés?

Szóval úgy szállj bele ha nem vagy kicentizve.........Én specc örülök mint majom a farkának, hogy ez a szitu a szezon végén ért - mert biza most a benzinpénzből van fedezve a különbözet , Én meg ülök a segemen ebben a szép időben........


Az tény!
Úgy teszel ahogy kedved tartja...........
De ha másért nem akkor az akciók miatt várnék...........hiszen ha nem lesz kereslet, akkor az árak zuhanni fognak........és végre (sajnos) belépünk az igazi KINÁL-KERESLET világba, ahol nem az eladó mondja meg, mennyit kér - hanem az az ár lesz amit adnak érte.........


Csak egy példa:
Németország:
http://motorrad.suzuki.de/inde.
..

átszámolva: 1728.000ft

idehaza?
A sima kerül 1798.000-be.....ABS-sel már közel 180.000-rel drágább.....

A franciáknál meg csak 1550.000ft a sima K8-as (nálunk a K7-es ennyi)
Ezer köszönet!
....vagy nem.

Viszont tényleg bezárulhat gyorsan az "ördögi" kör. Ha most nem kap senki hitelt , nem vesznek autót, és egyéb tömeg, vagy műszaki cikkeket. a gyárak visszaveszik a termelést az emberek egy részét elbocsájtják... és itt vége is...
És nem csak az autógyárakt, hanem azok beszállítóit is gyorsan eléri a futótűz. Itthon meg van néhány cég aki autóipari beszállító.
Ha van penzed, akkor vagj bele most, s tavaszra olcsobb lesz a torlesztod, ha pedig van eszed, akkor azt csinalsz, amit akarsz
pont hogy most kell belevágni nem? márha kapok egyáltalán...mert magasak az árfolyamok....tehát a mostani nagyobb törlesztők....kissebbek lesznek...
A világválság közepén?


Hitelre veszed?
Mert ha igen ÉN MELEGE AJÁNLOM, hogy várj most a hitellel.......nagyon megszivhatod....
És már most félek, hogy 2 hét múlva mekkora csekket kapok, mert az edig 32.000-res lakáskölcsönöm már ebben a hónapban 39000 lett.....bár az is igaz, hogy mikor vettem a gépet, akkor 177 volt a CHF, ma meg pont ennyi........de tegnap volt 184 is.....
Bezzeg nyáron..... 150:-))) Jól is esett az a minusz 10.000 havonta....


Szóval Én várnék ha hitel - legalább tavaszig, de addig tuti, mig meg nem nyugszik a deviza őrület
A világválság közepén?


Hitelre veszed?
Mert ha igen ÉN MELEGE AJÁNLOM, hogy várj most a hitellel.......nagyon megszivhatod....
És már most félek, hogy 2 hét múlva mekkora csekket kapok, mert az edig 32.000-res lakáskölcsönöm már ebben a hónapban 39000 lett.....bár az is igaz, hogy mikor vettem a gépet, akkor 177 volt a CHF, ma meg pont ennyi........de tegnap volt 184 is.....
Bezzeg nyáron..... 150:-))) Jól is esett az a minusz 10.000 havonta....


Szóval Én várnék ha hitel - legalább tavaszig, de addig tuti, mig meg nem nyugszik a deviza őrület
Hali!


De ugyenem 4db volt a csomagban, hanem csak 1 pár......vagyis 6000/pár...

Idehaza menyi lehet?
írtam neki.......minden általam elérhető helyen