Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Attol meg eleg jol nez ki!
ismét egy okoslény aki telefossa az összes forumot-topicot, még ha kellene se vennék...
Nem bizony Hanem logaritmikus:
http://www.hit.bme.hu/~papay/e...
A dB skála nem lineáris ám! Asszem 3 dB-enként dupla a hangerő. Azaz pl. a 96 dB kétszer hangosabb, mint a 93 dB
itt a BINGÓ

Nekem se tetszet a villanymotor feeling - és az hogy 20 m-re már nem hallom (ami bajos is, hiszen pl egy gyalogon nem hallja meg egy kocsi takarásából........)


plusz!
befektetés:-))))

Hiszen inkább egy 35000-res csővet gyalázzak le egy buktánál, mint a gyárit, ami nem épp ennyi.....
A cimbi borult a busával..... valami 250.000ft EGY...azaz 1db dob! És azon ugye 2 van
Szerintem a Bandit dobja se 50.000
fel-le?

1 csavar a lábtartónál, meg 2 csavar a dob tövénél.....
ennyi......


Amugy itt a vidi.....


http://akmt3.extra.hu/cso.mpg

(pár percet kérek - ha nem indul el)
hogy pár ember teletömje a zsebét, mert nekik 95dB már hangos, de 94 még nem
verzió... ajjaajjj
Tayrol, már kérdezték, de nem az, egy koppintott cerzióra gondolok, így vettem..



bizony....
De ha simán mész, akkor akármilyen hangos dob nyugodt, de egyben figyelemfelkeltő tisztes távolban, de nem annyira, hogy 3 utcával errébb már halljam.

Nekem ennyi a tompitóm....
Mindjárt csinálok egy videót:-))))))
Zsir a szeked, Bagster?
miben ütősebb a honda? azon kívül, h nekem is jobban tetszik, műszakilag sztem nincs óriási különbség és ha hozzáveszem az árát..
de ha egyszer lesz pénzem veszek...a chopper mellé...
Mert úgy hangzott , hogy csak a légolajosok vázát teheti tönkre, de ez a konstrukció alapból rossz, így tök mindegy hogy ha a másik tulaj újabb generációval rendelkezik...
Sziasztok!
Nos, lehet h nem e topicba tartozik, de a következő dolgokon gondolkodom:
-eladhatnám jó áron a mocimat ( 650, K 5ös), tuti állapotban van, olajcsere, a motorral minden ok
-megjegyezném h igen elégedett vagyok vele, mégiscsak hiányzik egy " top " kategóriájú gép
Nézegettem a vizes nagybandikat, de valahogy nem jön be a dizájn, meg a másik az hogy talán közel annyiért vehetnék egy " ütősebb motort ". Hogy ne tartsam a szüszpanszot, egy Honda CB 1300 as lenne a a végső határ amit szívesen letesztelnék....
Vélemények, konkrét tapasztalatok? A boncteremben semmi,,,,,,,,,
ave
Edko
Ensem a bomboltetes miatt veszem, nem megyek vegig 2esben tiltasnal az Andrassyn, hanem mert kellemes, Uras, komoly megjelenesu hangot szeretnek a paripanak
A K7-esnek azért kicsit komolyabb ez a része...


A GS-emnél nekem is eltört az alap rögzitőfül PEDIG CSAK A DOBOZ VOLT FENT ÜRESEN! De amit írsz az volt....
A menetszél, a rázkódás....és pár repedt is. Ezt orvosolni kellett egy áthidaló vaslemezzel.....utána frankó volt.


A Banditnál azonban van eleve összekötés, és az elmegy hátrafelé is.....Tehát simán kibirja.......
Nekem ugye vagy fél évig csak a felső rész volt fent, és nem 1x pakoltam igencsak meg
Hat jolvan, a sok kvazi `kellemetlenseg` miatt is jobban megeri ezek szerint, mint egy draga dob (amit a hangja miatt szinten szukito nelkul hasznalnek ugyis )
Igy van Ördög! Ebben már egyszer mindketten egyet értettünk.
Csak azert zavar, mert meg nem tettem fel/le dobot, nemtudom mennyire nehez. Akkor ne parazzak, csak a szukitot, EU csomagot es izzokeszletet vigyem magammal?
Lehet- de szerintem Te is hallotál már olyat, hogy nem is látod a motort, de a zaja már ott van.
Ezek általában (80%) az általam ismert gépeknél az Endurók, SM-ek vitték.......
Egy sportgépnél-túragépnél azért pörgetni kell mint atom hogy ÜÜÜÜÜVVVVÖÖÖÖLLLLTTTTSSSSÖÖÖÖÖNNNNNN
Az E- betüvel ellátott legális sport dob akkor legális ha a tompító benne van. Annélkül nem. Ez arra ad lehetőséget, hogy pl. verseny pályán a nyilt napokon csak egy mozdulattal kiveszed a szűkítöt és már nyitott a kipud , de nem köz úton , ott nem frankó. Tudom, hogy senki sem így használja (én sem) de ez a hivatalos verzió
Miért gond neked a "felteszem-leszedem"?

Az enyémet leszedték - feltették.....azóta is az van rajta. (bár az eredeti még nincs nálam:-)
Ha zizi van, hogy yardközelbe megyek, akkor beteszem a tompitót (de erre se volt még példa - pedig az osztrákoknál is voltam már ezzekl a csővel, és yarddal is találkoztunk)

Szóval annyira nem kell zizizni.....nem eszik olyan forrón ezt a témát.
Hamarabb fognak megbüntetni ha nincs nálazt EÜ csomag meg izzókészlet.


Én akkor is nagyon jó vételt csináltam! És azóta is imádom!
Ezekszerint joaz
Ahham. Huhh, meg a vegen nem merek venni semmilyen dobot... Akkor az `E` mire szolgal?
ugyan ilyen dobozaim vannak......

Mi van mégse gagyi? ilyen sokan használják?