Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi banditosok!
Elindult a projekt...lefoglalózták a mocim...így közeleg a banditám vásárlásának napja....rettegjetek kereskedők
Ha tudtok olyan kereskedőt aki korrekt...alkudni lehet...stb azt szívesen várom...

Köszi!
24 ért hozták Bécsből! csak nem ilyen kellett volna! (1 pár 24 Euro)
Ez véletlen nem 20 eu. A louisban?
Bandit 1200 szinter fékbetét előre 6 dugós féknyereghez újjonan 12000 HUF
Hali Ördög. Nem napi probléma de majd Karira szeretném magam meglepni egy seb.fokozat kijelzővel. Anno. még beszéltünk róla és kerestem is az álltalad ajánlott emberkét többször is (rád hivatkozva is) de nem reagált. Szóval esetleg számíthatnék e a közben járásodra, mert a pénz engem sem vet fel, és te azért barátibb árat mondtál mint a neten találtam.Nekem ráér a dolog December körül is vagy akár Jan. Febr is jó, akkor tájt úgysem motorozom túl sokat. Üdv: Szabi
Pfff, ne is mondd...
...zuhan az érdeklődés mint a forint árfolyam!
Bírja Blue!
Az LCD TV-nek alig van áramfelvétele!
Használhatnád monitornak is a kamerás tolatóradarhoz is!
miért sértődnék be?

De sajnos most melós project futt, vagyis dolgozom, meg alszom......no meg kómás perceimben a lányaimat pesztrálom.
Agyalok mit lehetne csinálni, de ugye csak finomítások vannak, hiszen azért korlátok vannak.
Pl egy kis Tv-t nem tudok beszerelni, mert nem bírná a moci generátora
Blue ! Valamit nem újítasz a paripán? Nagyon nagy a csend a fórumon. A Te bejelentkezéseid mindíg megélinkítik a hozzászólásokat. ( Nem besértődni)
Az ECU-ban nem egy gyújtástérkép van , hanem min 2. Egy az alsó sebességfokozatokra a szegényebb keverékhez (mert befecskendezési térképből sem egy van, és a szegény keverék miatt rángat a motor) és egy a felső áttételekhez van optimalizálva. Mikor ilyen "tudatmódosító szereket" használunk, akkor az a felső fokozatok már "nyitott" térképeit hívja meg , melyek optimálísra vannak hangolva, és nem körmnyezetkimélőre. Ezért szünhet meg a rángatás. A sebességfokozattól függően különböző az ellenállásértéke a szenzornak a váltó különböző fokozatainál, innen az ECU információja. A gipro közbeiktatásával, "lenyeli"ezt az ellenállásértéket (de kijelzi neked) és egy akkorát mutat az ECU fele mintha felső fokozatban lenne.Így az ECU mindig annak a felső fokozatnak megfelelő befecskendezési és előgyújtási képet használja.
Énis 1500al mentem:D
Te 1500-zal mentél? Az igen
A GIPROnál mit jelent a beépített gyújtástérkép optimalizáció?
Kiszedi a rángatást 1500nál, vagy nem?
esetleg egy nagybandit motorülés vkinek? k1-k5(6?) 1200-esre jó...(kiváló alap a gyári ülés barkácsolás nélküli átépítéséhez)
Ez vicces, a fékdugattyúnál a karmantyú is gumi
Üdv!

Véleményem szerint nem károsítja a gumit, mert a fújás után gyorsan elpárolog. Persze, ha sokáig áztatnád benne, akkor lehet.
Az autó és motorgumikra régóta rá van írva, hogy olaj és benzinállóak, a spraytól nem kell félteni.
...és nem tart soká letisztítani minden egyes O-X-W-Z gyűrűt, azt a ~200-230 db-ot?
Hali.GSX-R,BANDIT,RF 400-as K707-es motorszámúhoz alkatrészek olcsón,megegyezés szerinti áron eladók, Békés megyében.
Nem áztatod benne......


Én egy rongyra öntök petrolt és simán letörlöm a felnit vele (igy a koszt is)
Ha hozzáér a gumihoz? Nem fog semmi történni............

A láncot meg fogkefével dörzsölöm......utána sima száraz rongyal törlöm le......és fújom be sprayvel.....


Én is azon vagyok, hogy lehetőleg ne a koszt sprayzem.....hiszen mint előttem írva vagyon: egy koszos láncnál a koszt fújjod
Petróleum a felnire is? Gumit nem bántja?
Vettem MOTIP féktisztítót. Azt írja: gumi alkatrészeket károsítja.
Anno azt mondták, hogy az új gumiról a formaleválasztót érdemes féktisztítóval leszedni. Azt a gumit nem károsítja? Mi az igazság? A fékcső is gumi, meg a légtelenítőn a kupak is. Azt nem károsítja?
Ki mit gondol?
Láncra? Tömítést megeszi?
Tippek? Vélemények? Tapasztalatok?
Nekem ezzel kapcsolatban az a félelmem , hogy a sprayra ragadt por és kosz ott marad és arra fujjuk az ujjabb réteget ami még jobban koptatja a láncot és fog. kerekeket, én ezért szoktam a láncot mosni . Lehet , hogy mások máskép gondolják, az is lehet, hogy nekik van igazuk. A másik problem. , hogy ocsmány amikor már régóta nincs letisztítva, amikor viszont le brigéciolozom olyan szép mintha új lenne. Csillog a lánc és a fogaskerekek, a felniről nem is beszélve.
amikor már dzsuvás ill. istennek se akar lekopni akkor gyanús, h inkabb kosz mint kenés...na, telente 1x leecetelem, de léd jó amit adsz ...van még....
Te, ugyanazt fújjuk mindketten. Miféle klíma van ott délen, hogy a lánc gyűjti a sprét? nekem csak lefelé megy..