Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Átméreteztem kicsire, úgy sem jelenik meg.
Az hogy honnan töltöd fel az szerintem mindegy, azt viszont nem tudom, hogy nincs-e esetleg méretkorlátozás.
Mindegy, honnét linkelem be a képet?
Simán meg tudom csinálni, amit írtál, be is teszi a képet, és hiába kattintok a mentés gombra, semmit nem csinál, visszaugrik a régi kép, de kitenni már azt sem teszi ki.
Próbáltam vagy 10x az is.
Azt hiszem a "mentés" gomb lesz a siker kulcsa.
Hát, már azt sem tudom visszacsinálni
Kiveszed a lejátszóból és beteszed a Star Wars-t.
Na, most már a régi is eltűnt.
Na, kíváncsi leszek most...
Átállítottam, még sem változott.
Szerintem is jobb volt.
Szar lett az egész ahogy van.
Köszi, megpróbálom, de mióta megváltozott a felülete, és nem nagyon fórumozok itt, nem igazán szakértem.
Rámész az adatlapodra, majd bal felül profil szerkesztése. Na utána már lesz kis fényképezőgép ikon a profilképeden, és módodban áll megváltoztatni azt.
Elárulja valaki, hogy lehet lecserélni az "Avatart"?
Lehet, de bíztam benne, hogy nem lesz ennyire rossz.
05. 05.-én vettem, azóta lassan 3.000 km-t mentem vele.
Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve.
Ami hiányzott a CTX-ből, az ebben mind megvan, sőt....
Ugyan nem lapoztam vissza, de mintha ez a 3 ellenérv már akkor is elhangzott volna itt a topicban, amikor még csak az ST eladásánál tartottál.
Gondolom, hogy még frissek az élmények, és csak ismerkedsz vele. Ettől függetlenül milyenek a benyomásaid? Ez már egy hosszabb, komolyabb kapcsolat lesz, vagy csak egy újabb, futó románc?
Szia Csabu!

Szivargyújtó aljzat beszerelésénél ejtettem pár kis karcot a fekete idomon.
Mivel lehetne eltüntetni:
Valaki azt mondta. Keton.
Te mit mondasz?
Nem akartam arcoskodni, hogy megint lecseréltem a vasat.

3 okból ment a CTX.

1 - nagyon alacsony volt a hasmagassága, nem lehetett fektetni, mindíg leért a kipufogó
2 - kevés volt utassal a vége (150)
3 - a futóműve kritikán aluli volt, minden keresztirányú úthibánál szétverte a gerincemet elől, hátul meg még ettől is rosszabb volt.
? Ilyet Suzuki márkakereskedésben, ill. AMTS-en ingyen kapsz, miért fizetne érte bárki?
http://konyv.vatera.hu/szakkonyv_kezikonyv/autos_motoros_konyvek/suzuki_gsf_650_bandit_prospektus_2272393961.html
http://konyv.vatera.hu/szakkonyv_kezikonyv/autos_motoros_konyvek/suzuki_gsf_1250_bandit_prospektus_2272398749.html
GSF1250 re "E" szabvány Raptor dob eladó ha valakit érdekel.