Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kék szép, karbon cső..vágod
mé? max. 20ezerre....
Frissíthetnél profilt :D
Nekem minden fekete, a moci, a ruha, a sisak, a kesztyű. Egyedül csak a kotonom nem, mert azt mondta az egyik barátom, hogy az a férfiaknak az előnytelen, mert karcsúsít....
Mi a neved zsidó?
A bandit ennyire jó motor, hogy nincs is miről írni ,már csak a színén tudunk " vitázni"
Ja, akkor a piros is szép
Van egy felesége is : Fortisszima ... Fortisszima Fingusz
egyébnét van Lóbeltünk?
Én amúgy pirosat akartam de az rég nem volt már.
Azért van kevés z-s mert szinte mindet izomból megfektették - legalább is a bandit.hu-n- és a legtöbben egyszínűre fújatták.
azt szeretem itt, hogy ilyen szarságokkal tudunk foglalkozni, hogy milyen a színe. Műszakilag semmi bajuk a banditáknak, gsx-nek...nem tudom kawás vagy bömös vonalon mi a téma, de sztem akad. Bömös túraleírást olvasva szinte biztos...motorostura.hu
Ja , csak a piros a csúnya is
És ledobunk a " padlóla is"
Hát ja, elég ritka. Bár pirosat is alig látni.
"Ha nem írod ide a falra holnapig százszor, hogy maradjatok rómaiak, levágom a töködet!" (miután bebukott a grafittivel)
banditban egyedi....(egyébként tényleg, limitált szériás "Z"-s)
Attól, hogy a Banditok max. kb 2% a ilyen festésű a többi fekete ezüst kék stb.
Na megvan a film: (Brian élete) .
Brian: Ti mindannyian EGYÉNISÉGEK vagytok! Tömeg: IGEN, mi mindannyian egyéniségek vagyunk! Egy ember a tömegből: ÉN NEM.
És akkor mitől egyedi?
Banditról volt szó
Annyira egyedi, hogy van ilyen színű Bandita, Gixxer, GSX, meg a fene tudja. A GSX-nél van legalább 4 alverziója évek szerint (kevesebb/több fehér, más minta, stb)

Erről az "egyedi"-ről jut eszembe az a filmbéli jelenet (címére nem emléxem), mikor a szónok azt mondta a egyentömegnek: "Ti mindannyian egyéniségek vagytok".
A kék-fehér mondjuk pont Gsx-r szín de vitathatatkanul szép és ami szerintem nem elhanyagolandó, hogy EGYEDI
a bandita színe amely az egyetlen és eredeti: a kék/fehér
Nekem meg nem tetszett annyira a fekete a GSX, dehát ez volt jó áron akkor. Nálam mondjuk a szín az utolsó szempont volt, nem az első.