Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De, kérdezz, abból is tanulunk főleg a sokféle válaszból.
Semmi gond, inkább én nem kérdezek ennyit.
Ok, bocs akkor visszavonom az egészet.
SV400 volt és Bendit 650 most.
Azt hogy egy ponton laza a lánc, nem én állítottam, hanem egy ismerős mondta. Amúgy Yamaha kereskedésben volt számlákkal a gép. És a légszűrőt se cserélték ki, meg a vezérműláncot sem, pedig a számlán ott van.
Rendben, nem a tárcádban akartam turkálni, semmi közöm hozzá csak hát ha ilyen kérdéseket kell feltenni akkor miképp csinálod meg biztonsággal a gépeket? Persze ha a haverok megbíznak Benned akkor semmi gond főleg ha később nem kérik számon az eredményt.
Munkatársamé a gép és nem pénzért csinálom. Csak az alkatrészt fizette ki. Az SV400 is haveromé volt.
A pénz szót kihúzom és másokra cserélem, másoknak vállalsz? Ez csak azért érdekes mert ha így van és nem a saját gépeidet szeretnéd hobby szinten magadnak javítgatni akkor nem szerencsés ezeket a kérdéseket szerelésről valóban hobby szinten űző fórumozóktól megkérdezni, egyszerűbb lenne beiratkozni egy szerelő suliba, van néhány, akár levelezőre is és akkor lenne valami alap nem beszélve a szerelői ismeretségről akik valóban hozzáértő tanácsokat tudnak adni.
Nézd meg a spannolót, hogy tud e még tolni befelé vagy már végállásban van egy fogasléces megoldást alkalmaztak ami befelé engedi spannolni egy rugó segítségével.
Ahogy nézem elég sokféle típus dolgai után érdeklődsz egy ideje, pénzért vállalsz szerelést?
Sziasztok!
Lehet olyan pontja a motornak ahol tök laza a vezérműlánc? Vagy annak végig feszesnek kell lennie, ahogy tekerem?
Mert ha jó a vezérműlánc, akkor a feszítő végig feszít szerintem. De van aki aztmondta hogy egy ponton belazulhat.
Bandit 650 2006 motor lenne.
Nem véletlenül ha alacsony gépet keresel.
A Versys valahogy eddig nem volt képben, ahogy a V-strom sem.
Az biztos,hogy imadnad a triplat jo minosegu szerpentinen de vasarlas elott probalj ki egyet mindenkepp,egy 650-es versyssel egyetemben......ezek utan konnyebb lesz keresgelned!
Nekem az az egy nem tetszik benn, de végül is motorozni akarok vele, nem nézegetni :-)
Imádom ezt a dupla kerek lámpát!
Őő...... Akkor ezt most én nagy ívben leszarom!!
Ha osztrák lenne, még beleférne. De így már túl drága. Olaszul sem tudok, ami azért megnehezíti az alkudozást. Ennyiért van osztrák is, igaz kicsit idősebb, de nem tűnik rossznak:
https://www.willhaben.at/iad/g...
Bocsi!
Ígérem többet nem fogom tenni!
nekem van önálo gondolatom .. munkám ...válalkozásom ..pénzem .. sikerem .. elismertségem ,, családom nyaralom a balatonon ... nagy házam.... kis mercim ... nagy mercim kis motorom .... nagy motorom ... kurva régi motorom . még régebbi indianom ..... és kurva boldog vagyok hogy azt csinálok amit akarok ...

és had mondjam már el az ÉN VÉLEMÉNYEM ugy le szarom másét .............. Hisz ez ilyen világ
Taschnert ne bántsd. Csak neki vannak önálló gondolatai, senki másnak. Inkább szégyeld magad, hogy egy motorokkal foglalkozó fórumon, a motorról beszélsz.
Persze van!!! Nemes egyszerűséggel ez egy BMW kicsit visszafejlődve!!!! Nem rossz irányban ...