Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.1000ps.at/gebraucht...
4 év kellett a 90 K-hoz, de még így is egy vagyon....BMW
Egy nagy típushibáról tudok. Hogy ez a típus kurva drága
Erről van valami infód, a típushibákat illetően?
Már csak a keretbe nem fér bele, különben még lehet, hogy tetszene is...
Ezt eddig nem tudtam, most rendesen összezavartatok :-)
Szia!

Az oldaldobozokra meg az oldaldoboz tartó konzolra mondj egy árat nekem légy szíves. Csak akkor érdekel, ha hibátlan állapotú a cucc.
Erre az e-mail címre küld meg nekem kérlek az ajánlatodat: farkascipri@gmail.com

Köszönöm!
Ez a nekedvaló motor szerintem... http://www.bmw-motorrad.hu/Mod...
Pedig a kupec aszisztance kiscsaj önmagában is megérne egy BMW vásárlást.
Nem hiszem, hogy útba esnek nekem :-(
Hát ez az...Ha valamivel szívnom kell, akkor az inkább legyen egy olasz :-)
Mi már így is jóban vagyunk
PEdig kár. Jóban lehetnél sok szerelővel, Kupeccel, asszisztansz kicsajjal...
A tapasztalatoknál azért arra ügyelj, hogy olyanok írják, akik láttak már olyat
Nem. BMW kizárt. A 800-as twineken gondolkodtam, amíg nem kezdtem el teszteket, meg használói tapasztalatokat olvasni :-)
Egy jó 1150 gs lenne jó Neked, Wilbers ültető kittel. A napokban teszek fel egyet, előző életében osztrák volt :D
Igen, ez az opció, amin agyalok. Máshogy nem megy semmiképpen sem. Nekem nem fér bele két szezononként 1000 Euró szervizköltség, föleg, hogy keveset motorozok. Na meg mi van, ha még valami baja is van?
Már beszéltük ha kell tudok ebben segíteni, mondtad nem lenne gond Győrig eljönnöd.
Köszi, az lesz. Nem olyan nagy szenvedés motorokat nézegetni
És ugye ezekkel úgy kellene kezdeni, hogy egyből egy nagyszervíz, ami itt ezer euró :-(
további jó sellő keresést!

bocs a banditosoktól az offolásért
Persze, de 10-15 éves korukban az új áruk 40-50% -ért? Na meg hogy nem lelakott. Olyan, amin minden eredeti, szinte nincs is :-(
Ha valakit érdekel esetleg!
Hát azért egy nem lelakott Monstert ne is lehessen bagóért venni. De ez igaz mind1ik típusra.