Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Áh ,pontosan számszerűsíthető.
De az érzés, hogy akár mehetnék is velük,
megfizethetetlen
Nálam 5 áll, és 300at :D
Nem jó kombó. Inkább állna 1, és mennél vele 5 ezret...
3all most a garazsban, de osszesen nem motoroztam iden 500km-t
Nincs ott semmi gond, csak vastag buksza kell hozzá: 2-3 motor jól megférhet egymás mellett a garázsban.
Szerintem mindent akar... és teljes mértékben egyetértek...
Azert ulj ra egyre, nekem nem jott be. Az sv tetszett de a raptor valahogy nem, alcsony nagyon, a tank meg magasra puposodik. Ugy ereztem rajta magam mint egy gyerekmotoron
Úgy-ugy
Akkor megmarad, ha jó, akkor ez nem nagy katasztrófa. Idövel egyre ritkább is lesz.
Én csak azt, hogy tán ki kéne találni, amúgy mit akar, mert a két motornak köze nincs egymáshoz :D
A raptorba bele lehet szeretni, de nem könnyű eladás
Tíz nap szabadságon vagyok, így nem tudtam érdemben foglalkozni vele. Elvileg van vevö a Banditra, a vételt meg nem kapkodom el. Vagy olyat veszek amibe beleszeretek a próba során, vagy olyat amit egy-két szezon után könnyen el tudok adni.
Ég és föld. RF egy butitott GSX-R, az XV megy egy Nakedbike chopper alapokon...
Amúgy jutottál valamire motorcsere ügyében? Találtál megfelelően kényelmes típust?
Második motornak jó lenne. Egy öreg papa vette a falunkba. Itt éppen boltba jött vele kenyérért.
Elképzelhető, bár kicsit meseszerűnek tűnik. 81-85 között voltam szakközépiskolás, majd 88-89-ben jártam technikusira, mindig kettes sor állt. Ha hosszabb volt a sor, s-kanyart vett és a következő kocsiállás mellett haladt tovább.
Egy bandit fórumon ez nem túl esélyes, de talán lesz valaki.
És tényleg az is az oka, amit a cikkben írtak? Nekem ez tökre tetszik :)
Sziasztok!
Az egyik kollágám motorvásárlásra adta a fejét. Gyorsan választot is SUZUKI RF és VX nézte ki magának. Tudtok valamit mondani e két tipusról valamit? Köszi!
Ez tényleg így van / volt.
Te Csabu! Itten rólad (is) írnak!
http://dex.hu/x.php?id=index_m...
Koszi Pisti!
Villanybiciklit (gyk.: "nyuggertáltos") akarsz venni?