Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm
Okés, köszi skacok.
igen előfordul hogy az alsó csavar nem jön ki ilyen egyszerűen , olyankor vagy légkulcs vagy egy hosszú szerszám kell amivel kontrát tartol belülről az olaj kiméréséhez nem ártana egy mérőhenger különben elég jó videó
Mielőbb told ki belőle a régi naftát (én pl kigurultam) és tankold tele 100-assal, legalább először! Az kipucolja amit kell és kész is.
Bár nekem sosincs öt-hat hónapos benyám. Max 2, de az is ritkán..
üdv
2008-as 650-es Banditán csinálnák teleszkóp szemering/olaj cserét.
Kell hozzá valami célszárszám egy szimering beütőn kívűl?
http://youtu.be/0kGBeOMeP2Q banditnál is ennyi lenne az egész?
Spurit. De azt elrakás előtt kell beletenni.
Sziasztok, használtok valamilyen adalékot/stabilizátort így a téli álvás utána a megfáradt 5-6 hónapos benzinbe?
Köszönöm!
Még a " műtőasztalon" van.
Csak az időt lehet állítani. Délután feltesszük a helyére és bekötünk minden vezetéket, akkor remélem rendben lesz. Után pezsgőt bontok.
A Check csak akkor jelenik meg, ha valami nem O.K.! Pl oldaltámasz lent van, sebességben van, gyújtáskapcsoló nem jó állásban van... Stb.
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. 650-es Bandit km. órát kellene átállítani, hogy ne mérfölbe mérjen. Illetve lépjen ki a check menüből, és mutassa km óra állást napi számlálót stb. Sajnos nem volt meg a műszerfal. Amit meg sikerült vennem egyenlőre nem" hagyja magát"
Köszönöm előre is!!!
Ettől még ugyanúgy nem üti be,mint a nem online gépbe..
http://www.origo.hu/gazdasag/2...

na, a motoros cégeknek lesz mire keresniük...
Köszi! majd gyakorlok egyelőre jó lesz a haver pincéjéig meg vissza
Jobbulást! Mire jön a jóidő már a maratont is futhatod!
nagyapám 48-as gumicsimmáját ami úgy néz ki mintha dezsőbácsi faragta volna ki kisbicskával egy gumitömbből
Másik lábadra felhúzol egy krossz csizmát és adja a feelinget!
lábujjtól térdig
Bokától térdig vagy csizmában?
Köszi, az a legszarabb hogy nem tudok csinálni szinte semmit a garázsban meg ott állnak a motorkák félig szétkapva...
Feri! Őszinte részvétem a gipsz miatt nekem január elejétől volt, 2 hete szedték le embert próbáló, este pedig pocakba a szúri mely nem fáj de nagyon csíp. Ráadásul én nem is motorral estem hanem gyalogosan ment is a csúfkodás!Jobbulást és kitartást kívánok!
Köszi ! addigra csak helyrerázódok jobbal csak fékezni kell az meg mellőzhető
a pàlesz hígítja a vörösbor sűríti a sör meg stabilizálja utána meg a kis Vuk megkeresi Karakot
Bakker,jobbulást!

Át tudom érezni némileg a dolgot,lényeg utána a gyógytorna,azon múlik a java. 1,5 éve koppantam,de nyomásra,tapintásra még érzékeny picit a térdem....
Legrosszabb esetben jössz autóval a talira,jó kis termálvíz a helyszínen gyógyít azonnal,az egyéb belsőleg alkalmazandó vérhigítókról a tisztelt márkatársak gondoskodni fognak,ahogy ismerem őket!
Najó, nem.. tarts ki :)