Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyszer olvastam valaki hozzászólását, mely szerint utassal, dobozokkal, pályán tartós 200-zal meg tudta etetni a nagybandival a tizet.
170-180-at szinte egyáltalán nem megyek. 120-140 az én világom, felette már sűrűn jönnek az események. Egy évben egyszer vagy kétszer elhúzom egy technikás egyenesben 200 fölé egy percet azt hali. Ezt is csak azért hogy égjen ki aminek ki kell égnie.
..per 100 mérföld
Lehet, hogy a tiéden már változtattak, újabb modell, az enyém már 7-ik éves. Egyébként GPS-hez úgy érdemes mérni, hogy stabilan, egyenesen mész vagy egy percig, amíg beáll a GPS is stabil értékre. Egyébként sokszor késik a GPS és folyton változik a sebesség, akkor nem lehet értelmes eredményt kinyerni belőle.
Ha te mondod, biztos így van. Másoknak meg más a véleményük :)
És mikor mész 170-180-at? Beletettem a Banditba már több, mint 50e km-t. 170-et nagyon ritkán megyek. De hogy 6l/100km fogyasztással azt a csapatást nem ússza meg, amit felvázolt, az olyan biztos, mint hogy itt ülök. Lehet annyival eljárni, de akkor nem gyorsítgatunk, nem húzatjuk neki és 130-140-nél többet nem megyünk. Viszont sűrűn gurulunk 6-ban 90-el..
Ez a normalis,pl Csomy is uailyen uzzemodban hasznalja mint te,egyforman is tankoltok.
Azert lattunk mar motort kozelrol....
Folyamatos 140-et kell menni,6l legyen a fogyasztasom,de szinte mindig kevesebb megis hamar elfogy a gumi,hogy is van ez?
Koszonom.
Akkor pont egyforma az átlagunk.
Átlagban 250-260 km-re tankolok 16 litert. Mecsekben, dombvidéken, kanyargós utakon. Ez biza 6,1-6,5 átlag. Akárhogy számolom. Egy alföldi motor biztos takarékosabb, nem kell emelkedőt mászni, öt kilométerenként van egy kanyar, stb.....
Van fenn videjóm mikor túllövi a 260-at , ja és az én órám után kalibrálják a GPS-t persze a fogyasztásom olyankor minimális 5,2 lityi
Az enyém nem csal annyit. 100-nál kb. 6-7 km/h.
le a kalappal a muterod előtt csak kár hogy a fia csökkent szellemi képességü :-) de ilyennek is lenni kell.
Hátszél lehetett, meg biztos arra lejt...de ha igaz is lenne kit ér...
Van 100 db kínai ugrálókötelem, nem érdekli a kedves mamát?!
A tiéd is. Ha a gps 200-at mutat, akkor az óra 234-et. Többször is kimértem. Már 170 körül eléri a 20km/h pluszt. 100 körül 10-13km/h-t csal..
És mindezt 6l fogyasztással? Hmm.. anyám leszokóban a salakmotorról. bázisugróként tervezi folytatni a pályafutását
Az az igazság, én az a fajta csávó vagyok, akit nyugalommal tölt el, hogy tudom, mikor, hogy fog viselkedni a gumim, mivel 40 ezret mentem el a jelenlegi felállással. És pontosan tudom, mit fog csinálni fehér aszfalton, meg hidegben, meg esőben, meg melegben. És amit ad, az elég.
Namost, amíg ez az összeállítás elérhető, addig nem váltok. Ha kifut, akkor keresek másikat. Ilyen Angelt tettem fel egy 750-es sradra, a gazdi főleg utcázik vele, de elég vaddisznó, és dícséri. Tomi komám is szépeket mondott róla XX-en, szintén elég huncutul nyomja. Múltkor egy SV650-en próbáltam ilyet, kellemesnek tűnt, ha legközelebb arra jár, jobban meghajtom.
Nagyon dicsérték a cikkek, hát beadtam a derekam. A tapadása pöpec. A kopásáról nem tudok még tapasztalatot mondani. Kb. 1300 van benne. Az angyalka még látszik rajta...
Nekem 16-ot bírt a hátsó, most is az van rajta.
120/180 PR3 72e, PR4 82e, RoadAttack2 76e, 2evo 75e
Szeva! Átlagosan 6-6,5-lel számolj az 1250-nél. Én nem extrém módon sportolok, de azért az erejét kihasználom,így ennyi. Igaz, burkolt. Az 5 liter körüli mondott fogyasztásokat felejtsd el. Az csak szakaszokon teljesíthető, ha eltöröd a jobb csuklód, és a hátadra szíjazod...