Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A pálesz is higíccsa a vért, önts bele 3 ml vérbe fél decit, azt meglátod, hogy alig lesz mán színje :)
igyexek, pia még nem mert hasba kapom a vérhígítót de az is elfogy
Pff... francnak baszakodsz kis szarságokkal, mikor ott a bandi? Na mindegy, ezen már nem változtatunk, szóval levitálj, igyá' jó kis páleszt és gyógyulj. Májusban talizunk és csapatunk egy jót!
ejj Józsibá beszólsz ? nem szégyelled magad ? elmegyek a Balaton mellé oszt cukrot rakok a szimszonyod tankjába !
Mert mindig mindenkinek lefekszel, mint egy rossz qrva aztán meg roppant csodálkozol ha elveszted az ártatlanságodat!
egy kissebb pöcsköszörűvel kifordultam a hídról gyök kettővel elvágódtam és a sürgősségin telenyomták a bokám csavarral lemezzel meg ami volt és azt mondták 6 hétig csak levitáljak rá ne nehezedjek
Mi lelte a lábad? Bár ilyenkor kell ápolgatni inkább, mint szezonban :)
Láttam , hasonló az útvonal a tavalyihoz , addig csak helyrejön a lábam mert most divatos gipszcsizmába feszítek
Bandittali hamarosan :)
Emberek, emberek valami buli nem lesz? mivel 20 éves az 1200-es Bandit
Oké
Legközelebb egyeztetünk előre!
Jó terv lett volna...
Az eredeti terv egyébként a Bükk és a Mátra környéke volt, de az időkép és a met.hu szerint esélyes volt 1 centi hó is a hegyekben, így gyakorlott papírqtya módjára inkább nyugatra mentem:) Zalaszántó volt a vége, onnan haza :)
Igaz,azt nem is néztem merre mentél.Na majd legközelebb,ha közelebb tervezed a túrát."Jó túraendurósak" erre az utak
Biztos? Nekem a félút Boglár környéke volt :D
Inkább emez
Na de emez vagy amaz iránybú?
A mars-föld kommunikáció gyorsabb mint ti.
A másik felén
Melyik felén? :)
Későn vettem észre,ha hamarabb látom fél úton talizhattunk volna.
jogos mi is mindig másokkal szeretünk gurulni csapatba mása feeling :-D
Igen, az volt A legjobb benne, hogy nem kell a tempót máshoz igazgatni, de ha jó a csapat, akkor azért együtt mégis jobb :)
egyedül is szép a motorozás :-)