Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát én akárhogy nézem ezen bármelyik kopásjelzőt, min. 2-3mm-t látok. De legyen csak kettő. 18e km után? Max ha utánfutón tette meg. Nekem is van 1250-m, beletettem 50+e-t. A legtöbbet kibíró gumi sem tudott 8e fölött. 18e után ilyen gumit akkor hiszem el, ha én tettem bele..
Két éve rakattam fel. Szerintem meg a szerpentineken eszik mert a két komponens miatt a széle puhább. De lehet, hogy rosszul tudom.
76 évesen már nem vesenyez. Csak bemutatókon alázza az ifjújágot
Ha megnézed kb 1 mm van a kopásjelzőig azért az nem félidő! Ja' és gratulálok a Mamához!
Tévedés. Kanyargós úton lassabban kopik. Vagyis egyenletesebben. Egyenesekben csak a közepe kopik, és bár a szélei még húsosak, a közepe már kockás. Szerpentin közelében lakók rendszerint többet hoznak ki egy gumiból, mint a technikás egyenesek sztárjai. Egyébként mennyit mész évente?
Tényleg? Mikor lesz a következő versenye, rég voltam salakmotoros bulin.
Ebben 18e?? Félidős sincs, akkor várható élettartam 30+e km?? Ühüm.. Anyám meg salakmotorozik..
Igen, a 82-es pihenőjéből fotózva.
te melyik várnál voltál? csessznek?
Mer' cihopata módon hajtasz!
Lehet, lehet de a hegyek....
szép hegyes vidék hol található a hely ? vagy a helyek nyáron ráérek meghóditom :-)
az alfőld se rossz ot is lehet jó köröket rugni :-)
Ha olyan szép helyen laknék mint Te, nekem is jobban kopna!
Többnyire. De ha ráülök, akkor kopik rajt a gumi. A PR4 meg különösen gyorsan.
de már te is csak tologatni fogod a babakocsi melett nem?
"Tologattad a parkolóban?" Vazze, mindig tanul az ember valamit.
Tény, hogy nem vagyok az az igazi lapon fordulós! Sajnos az alföldön nem olyan gyakoriak a visszafordítók.
Tologattad a parkolóban? Az enyém kopottabb 5000km után a 650-en. Ráadásul rondán elnyílnak a minták az oldalán. Baromi jól tapad, de nem bír annyit mint ami előtte volt nekem (BT 23)
Te úgy szoktad?
Hogy raktad bele? Sztenderen?
PR4
ez milyen gumi?
Mennyit kel bírnia? 18000km van benne egy 1250-esen.
miért e ddig kóválygott mint lassie?