Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Most Pirelli Angel ST van fent, piszok jó gumi. Cikkek szerint elég sokat is bír... Egy próbát megér
Akkor marad a pr2, kösz Mester!
Az egy csodás minarelli blokk. Két típushibája van: az automata szívató, és a szabadonfutó. Az előbbi lesz.
Amit írok 16 liter benzinre vonatkozik: rettenet lightban 300km. Kicsit durván 250-270 km. A nagyon durváról nem tudok nyilatkozni, de a legrövidebb kúttól kútig volt párszor 230 km nekem. A 16 litert azért írtam, mert 19 a tank de ha már jelez, nem szeretek vele menni. És 1250-es.
Persze,meg a franciakremes.
" hihetetlen könnyed lett vele a motor"

Olyan BMW-s
Hova is pontosan?
Hajrá! :)
Falsolas.nyojatok oda pl fektisztitot...
Sziasztok! Bocsi, hogy ilyen kérdéssel ide írok, de háta a régi ismerősök megszánnak...
Egy kedves barátomnak van egy Yamaha Majesty 125 4 ütemű robogója. Az alapjárat nagyon bizonytalan rajta. Hol éppen nem fullad le, hol meg felpörög mint állat. Már mindent átnézett, kipucolt rajta de csak nem akar jó lenni. Tudnátok tanácsolni valamit, hogy ez a tünet milyen hibára utal?
PR3 120/70/17 hogyé' van? :)
Powert 6e km alatt ki fogod nyirni.....
Pr3,pr4,conti road attack2 vagy 2evo szettben,hogyé?
röviden azon a turán ahogy hajtottam abba környezetbe megette amit megkelett :-) amit tudok bevált kis dög megy ha kel de akkor eszik .apropó gps -sel még nem néztemde ha megyek egy turár a közeljövöben megnézem.
ebben egyet értek. akkor tudja meg ha megy vele tankolja igy rámondani nem lehet.rengeteg tényezője van az enyém tuti eszik szeretm huzni :-)
Ha lerajzolod akkor sem hiszem el! Vagy azt mondom nem érdekel! Ès pont a kérdésben felvetett dolgok miatt. Eleve ZAKKANT aki ilyet kérdez, mert nincs viszonyítási alap, nincs biztos pont arra, hogy érdemes lenne összevetni bárki más"rekordfogyasztását", vagy pl a gumi futásteljesítményét.

Ismerem a bandit szegényre hangolt porlasztóját, nekem soha nem volt, de 4-et is tartottam karban a barátoknak akikkel együtt túráztunk...

Tudjuk, hogy gyárilag minden sebesség és fordulatszámmérö csal 5-10 %-ot.
akkor a te órád 20-at csal?
ja végállomás GYőr :-D
akkor vázolom :-) Nyíregyháza Tokaj Miskolc Lilafüred Szilvásvárad fő út 130-tol180 ig forrgalom fügvénye utána füzesabonytol m3 majd pest és m1 de a pályán 170 végig nem csak karcolta :-) megpakova kétszeméllyel ahogy illik.
Hja a 170 az már majdnem 200...csak az egyiknél simogat a menetszél, a másiknál meg az életedért küzdesz. Az egyik csupasz motor, széles kormány, másik fejidomos, gyári imádkozós kormánnyal. Aztán testmagasság, autópálya, vagy fő út, ép megütötte a egyszer véletlen a 170-et a mutató, vagy gps szerint ment 190-el...
Amúgy meg körte-alma...
Azért oszd meg velem is
ááá annyi nincs az enyém megpakolva ugy ahogy irtad cimbálgatva nem jött ki ez tuti :-) 6 liter volt igaz nem 200 de 170
spritmonitor.de
A normál lehet 4.5 liter is. Kellő idegzet mellett (80-90-es tempó). Az idegzet hiánya oldaldobozokkal és utassal párosítva 9 is lehet. (180-200 tartósan)
Helo.
Meg tudja valaki mondani mennyit fogyaszt az 1200 és az 1250 es bandit?
Átlagosan, normál használatban, illetve ha tempósan használom.
érdeklhet :-)