Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ronda papírqtyák.. megérkeztem öccá után
Holnap, valaki gurgula? Szép idő lesz!
Csaó.Küldtem emailt.
Na a héten csinálok egy bukósisak akciót.... NOLAN N104 Absolute Classic 79 990 Ft...
némely járgány kivánja hogy pár decivel többet kapjon főleg olyanoknál akik nem ritkán csak egy keréken gurulnak.1-2 deci még nem oszt-szoroz de ha jóval több akkor inkább engedj le annyit belőle.nekem is elvileg 3.8 megy bele,ha a hűtőből is kiengedtem akkor nem elég 4 liter.Ezért is igaz az általános technika hogy nívó szerint töltjük.Ami így rá van írva vagy mondják csak tájékoztató
Kepzeld ha egy tigris csinalja uaezt.....
Sziasztok!

Eladó lenne egy 1200-es Banditra való plexi. Illetve egy 1250-es Bandithoz való felsó kormánykifli
Áruk megegyezés alapja.
Köszönöm
Sziasztok! Olajat cseréltem, lehet hogy egy kicsit több ment bele mint kellett volna. 3,3 litert raktam bele, ami a blokkra is van írva, de az ablakocskán fullon van, nem látni a tetejét. Valamint a próbakör alatt csak gázfröccsre tudtam ürest rakni. Ötlet? Esetleg károsít valamit, ha bennehagyom amíg meg nem eszi a felesleget? (előtte jól ki volt csöpögtetve, nem marad benne semmi, szűrő is új)
Más módon is lehet "hasznosítani": http://index.hu/mindekozben/po...
Kínai büfé átveszi
Siheder koromban volt egy Simsonom (ma is van, de nem ugyanaz). Annak az első sárhányóján hátul van egy műanyag sárvető elem. A kutyánk - egy végtelenül kedves Samoyed- lebírhatatlan késztetést érzett annak az egy elemnek a megrágására. Mikor a 4.-5. darabot cseréltem (mivel elég ronda volt megrágva) be kellett kennem erős pistával a cuccot, hogy leszokjon róla. Ilyen is van :-) :-)
Akkor a macska ritualis felaldozasa segithet lelki beke visszaallitasaban.
Nem a földön volt hanem asztalon kint a kertben. ;)
Amúgy alap hogy nem rakunk a földre sisakot.
Az még hagyján. Minden színt levisz. Hülyeségből írtam. ;)
És a hiposzag?
Hipóval minden bizonnyal :D
Antihúggyal orvosolhatja.
Egy hét alatt elmegy a szaga.
Egyszer hallottam olyat, hogy a srác vadi új nyitva lerakott 100e könyéki sisakjába belespriccelt a kandúrmacska.
hehe... de rég volt : http://totalbike.hu/hirek/90965/
Tedd vissza és járasd kicsit.. Ki fog jönni :)
Szivatnak bazz direkt.
Kurvajo volt ledumalni a keresztapaval az erdoben.
Na pont ezt szívtam meg én is. _Van egy QD blokk alatti sport dobom, amit el akartam adni. Előbányászom, hogy lefotózzam és látom potyog belőle a szotyi héj gazdagon. Rázogatom, azt egyszer csak belülről kolompolás, hát a kis rohadék nem bevitt egy diót Most visszatettem a földre a dobot, hátha kizabálja, mert az istennek se jön ki a labirintusból, így meg nem lehet eladni