Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem is tudtam, hogy van neki. Csak a Vespáról tudtam. A Honda olyan, mintha új lenne :-)
Patika az öreg 750-es viffer
Csak gyorsan kopik
Te inkabb dumalj a simsonossal.
És nyert is Nem ismered még? Most talált magára
Ah en power-pr2 fan vagyok,ilyen uri huncutsagok mint pr4 maradnak a profiknak,bar a power 2ct stoppie-kozeli helyzetben ugral mint egy kenguru szal szemezek a power3-al helyette.
ejha átmentünk hülyeség mondóversenybe zoli32? :-P
Ma voltam egyik kollégám motoros garázsában. Hát nem semmi felszereltsége van :-)
Fagyit nem hoz,
szoval
Michelin pr4,tudja amit kell.
Tasi, hülyeséget beszélsz, ami abszolút nem tartozik ide. Nem tudok sem magyar motort, sem magyar motorgumit venni, akkor kénytelen vagyok külföldi motort külföldi gumit venni nem?!
nem is tudom .... szerintem egy magyar vegyen magyar emberek álltal gyártott cucot igy igaz hogy a támogatja a külföldi befektetött de magyar embernek lesz munkélya .. aki meg kinai szart meg tajwani mocskot vesz az nem magyar csak egy filér baszo paraszt
Erről kérdezd meg az MZ-seket. Náluk a "tajvani" az szitokszó, onnan kerül be az országba a már beépítésre sem alkalmas utángyártott alkatrészek többsége. Inkább vesz 30 éves bontott alkatrészt, mint pl. vadiúj tajvani dugattyút, dugattyúgyűrűt, karburátort. És nem azért, mert olcsóbb... (Index fórum MZ-s topikja)
fék gumi nem játék nem az ár az első számú szempont
Minden termék ami távol keleten készül a vásárló igényeinek megfelelő áron és minőségben gyártják le.
Ha arra van igény hogy jó legyen legyártják,ha olcsón akkor szar lesz.
Oks, ez rendben van, de a taiwani cuccok elég régóta normális minőségűek, nem azok az igazi "occó kinaji" kategória. Biztos érted mire gondolok.
6 gumi került annyiba mint 4 hankook.
4 haida 516,2 triangle 14 colos valami.
65e-ből megvolt az amiből a 4 hátsó lett volna meg.
És nem volt látható a kopás eddig.Ha csak a 3/4-ét futja jó.
És jobban tapad mint a hankook az biztos.
azt hiszem meg van a megfelelő :-) köszi a segitséget :-)
Nem, csak a tartós tesztet olvastam. Viszont az Angel már a második garnitúra a motoromon. Az túrára nagyon jó és tartós gumi.
pirelli vagy mi chlen :-) ez a kérdés :-)
A kínaival akkor van főleg gond ha drága (Taiwan is kína) mert olyasmit féláron vagy egy kicsivel többért vesz az ember mint egy márkásat és ez a nankang sajnos gyakorlatilag annyiba kerül mint egy conti vagy hasonló. A kamionomon van kínai, de arra a felénél is olcsóbb mint egy márkás így arra megéri, de igazából nem is megy el annyit.
próbáltad?
És zárójelben jegyzem meg a sok előítéletes "lekínaizónak" hogy nem kínai, hanem Taiwani. És Taiwan már elég régóta bizonyítja hogy világszínvonalú termékei vannak.
65 környékén kapod a Pirelli Angelt, de ódákat zengtek a tartós teszten a kínai szarnak hitt Nankang Roadiacról, amit 50 környékén megkapsz.
épp ezt nézegettem köszi a segitséget :-)