Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pilot power előre, Pr2 hátra. Ha nem fékezel nagyot, akkor pr2 előre hátra
egy ilyen motor nem a pályára való hanem túrázni hegyen völgyön szerpentineken :-)
inkabb a szerpentineken szeretem a hegyeket ritka amikor a rónaságban motorozom az évente max2-3 alkalom.
Alföldi rónaság hosszú egyeneseit akarod majd uralni, vagy Pireneusokban szerpentinezel, netalán csak versenypályán keringsz majd?
sziasztok 2001 -es suzuki banditra milyen gumit ajnlanátok?tapadjon is de birja is kicsit :-) árba mindent meghalgatok tavaly vettem első gumicsere nála :-)
Én fognám és elvinném egy tömítéskészítőhöz, lehet 300 forintba is belekerül.
Sziasztok! Gsf1200s, 2003-as motornak aluminium 3 csavaros kipufogódob ès összekötőcső között lèvő tűzkarika pontos mèrete mi lehet, ès honnan szerezhető be?!
Athena 125 eur, Centauro 131 eur..
Suzuki gsxr 1100 89-92 GV73 komplett tömítésszett (oldaldeklik, karter, hf tömítések, szelepszár szim, szelepdekli töm...) házajtóig?
TRW fékcső 44 eur..
Ha nincs baj a fékhatással, és ha rendben van a fékrendszered, akkor ott sem lesz baj. Az erős ereszkedőkön a megfelelő sebességfokozatot kell használni a motorfékezéshez. De egyébként ezt így is tanítják...
akkor jobb a fém :D
Ha amúgy is csőcsere van, akkor nem jobb a fém. Kijjebb lesz a nyomáspont, de annyi.
biker-world@freemail.hu
Anno a kis 125-ös csopperemen nagyon jót tett a féknek a 20 éves gumislag fémre cseréje: ugyan a fékhatás nem lett jobb természetesen, de a kellemetlen nyúlóssága megszűnt, betonkemény lett.
Szinte csak elsővel, a hátsót nem szeretem ezen a gépen, túl könnyen blokkol. A hátsóhoz nem keresek fém fékcsövet, csak előre. Lehet hogy rosszul gondolom, de mivel úgyis csőcsere lesz fékfolyadék cserével együtt, így akkor már "jobb" slagot vennék... Hülyeség? (A gyári gumicső egy fillérrel sem olcsóbb, mint a szokásos fém).
Fáradástól? A fogarason lefele? Nem all ossze a fejemben ez a kep, 150kilo vagy es meg van 150kg csomagod es csak hatsofekkel lassitasz ?
Még gondolatban se rángasd annyit.
Még csak "gondolatban" tekerek lefelé a Transzfogarasról. Igaziból majd a nyár közepén...
Ja, mivel 9 éves a fékcsövem, így amúgy is csereérett lassan, akkor meg már miért ne a jobbat vegyem?
Nem kéne annyit rángatni a féket.
Nincs a fékhatással semmi bajom, a Transzfogarason lefelé haladva a "fáradástól" félek csak.
Brembo szintert vegyél, ne fém csövet, semmivel nem lesz jobb a féked.
Mindig elfelejtem az emailcimedet mert nincs memoriam.
Asszem lucifer.....a vege nincs meg.
eladó 250 es bandita
forog sziokra benzin van de nem indul
alkatrésznek egyben