Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak első fém fékcső 2007-es Suzuki GS500E-hez? Fittingekkel együtt, persze...
Préselt érdekelne, szerelt az nem.
igen, mailbe küld át a rendelést név/cim..
Ìgy voltunk sokan pár hónapja kétkerekű márkáddal is...;-DDDDD
Nem is neked szólt...
Rendben tuti hogy kelleni fog.
Emailen írjak holnap?
megoldjuk... okosba.... válasz holnap...
SW-motechnek ez a két alkatrésze megvásárolható külön?
Evo tankring elektromosra alakításához kéne.

Cikkszámai:
TRE.00.640.502 elektrischer kontakt (evo tankring)
TRE.00.640.501elektrischer kontakt (evo oberring)
hf athena, csőgyártó SFK (TÜV/ABE)
Kösz.
Ki a gyártó a HF-nél, csöveknél? (Anthena-LUCAS?)
Hf tömités 37 eur, kuplungcső az 38, a 3 részes fékcsö 87 eur.. (89-es 1100-est néztem)
Hát lehet, hogy megvehetném annyiért, de nekem a negyedéért se kéne
(Bocsi )
Femhalos fekcso-kuplungcso?
Hengerfej tomites?
(Pl. Gsxr1100-hez?)
Holnap, valaki valamerre?
tegnap léptem át egy jó határt... most épp 37 % kedvezményem van.. hidd el tudok olyat mondani... K33N kb. 69900 ft, oldalkoffertartó 32900 Ft össz. 102 800. Otthon megveheted 125 500-ért
Email ment.
Az már nem az én oldalam.... ill. volt 6 éve.. most eladás alatt van a progi... én szállitok Mo-ra a saját német üzletemből.....
Ez esetben még mindig a K33N oldaldoboz szett és konzol ami érdekes számomra (GSX650F-re), de erősen ár függő.
Ha 2-3e Ft-nál nem jobb az ajánlat, mint az itthoni, nem gondolom, hogy megéri a külföldi gari. Tudsz valami versenyképeset mondani?
Ha nincs szállítás Magyarországra akkor miért írod hogy kinek mire lenne szüksége?
az már nem az enyém, a hónap végén nyilik az új
Kicsit meglepett, hogy motoros ruházatot kerékméret szerint kínálsz a webshopodban. Persze lehet, hogy csak nekem szokatlan...
megjött, irtam
semmi, a kivételes dolgok főleg elektromos dolgokra vonatkoznak
ezzel kapcsolatban írtam neked még tegnap itt az oldalon privát üzenetet. Gondoltam szólok. (Nem használtam még ezt a funkciót, szóval nem tudom értesít-e)
Oldaldoboznál és konzolnál mik a feltételek?
nem jár garivesztéssel (de vannak feltételek) , nem papírmentes, azt te tudod, mit tudsz kezdeni a német számlával