Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

viccelsz bolondozol legjobb fórum :-D
Szeretem olvasgatni ezt a fórumot,mindig jó kedvem lesz
Meselj mennyi az annyi.
A legutobbi gumikeped nem errol arulkodott.
A kozepet jol lejartad.
Tekintve hogy a 650-el is nagyobb tapasztalatom van már mint Neked bármelyik gépeddel nincs jelentősége, főleg nem csajozásnál, sohasem szorultam ilyesmire. Azért szeretlek ám, ne szomorkodj!
Ha persze hogy befeszul, ha valaki kicsit ravilagit a hulyesegeire akkor egybol jon a tamados dumajaval
Megtisztelo hogy ram gondolsz de nem kene,inkabb az 1250-es fenykepet.
Meg a szlogent.

"a kicsi ugyanolyan jo mint a nagy,a kicsi ugyanolyan jo mint a nagy"

Hatha bejon egyszer.









A csajoknak.........
Persze hogy azt, ráadásul mindre a Te fotódat vasaltattam.
egymást győzköditek a magatok igazáról úgy ,hogy egyikötöknek sincs igaza .
Nem vagy eleg tökös hozza hogy bevallalj valam uj,jobb dolgot,inkabb maradsz a kozepszernel.
pizsamat es papucsot hordasz?
Azt a részt, hogy "Nekem" direkt hagytad ki? Miért akarnálak bármiről meggyőzni? Te kimotoroztad a 650-et (gondolom), ezért kell az 1250! Majd ha én is tudok annyira, megkérdem Zolit milyen Triumph-ot vegyek következő lépcsőnek. Ja, várj, nem is, már tudom: semmilyet!
Mai nap hirdetése (nekem)!
http://www.jofogas.hu/bacs_kiskun/Ural_Motorkerekparhoz_Fogaskerek_47073110.htm?first=1
Kategória:gyújtás!

"valamilyen fogaskerekek !!! Valószínű,hogy a töltést vezérli !"

Azért az oroszok csak tudtak valamit!!! (fogaskerékkel vezérelni a töltést!) ;-D

Bírom azokat akiknek fogalmuk sincs mit birtokolnak, milyen szar állapotban van, de sok pénzt kérnek érte!
Minap megbízásból kellett vennem az ebay-en egy hidraulika szelepet. Német fickó: lecseréltem, mert csepeg, el van repedve a ház...de lehet valaki meg tudja csinálni...50€-ot kérek érte! 80-ért lepróbált működőt kapsz, és miden valószínűség szerint nem javítható , mert veszik a használtat mint a cukrot még 100€-ért is, mert 250€ az új...
imádok ide járni ti aztán tudtok szórakozni na meg szórakoztatni :-)
Szerintem két azonos gyártmányú, típusú gépből MINDIG a nagyobb a jobb. De meggyőzhető vagyok észérvekkel.
a 40 le után űrtechnika
Azt hogy nincsen neki olyan :) Oké, a váltó tud búgni, de azzal elvan majdnem örökké..
Az eredeti jobb. Szerintem.
Javasolnek egy Kawasaki versys probat,ami felvazoltal ahhoz idealis.
Ettol meg hogy TE jo dontesnek tartod meg teny hogy szar dontes volt.

Ez meg az EN VELEMENYEM.

Csak hogy ne emlitsd.

Es honan veszed hogy nem mentem raptorral?
Hol irtam?
Lemaradt: nem tudom változott-e az idők során, illetve típusonként, de 2002-es, 600-as, naked Banditról lenne szó.
Sajnos a gépem 600 km-re van tőlem, így nem tudom megnézni és neten sem találtam adatot...
Nem tudja valaki, hogy a gyári hátsó indexek sárvádőre felfogatásához milyen átmérőjű furat kell?
Ismét lefelejtetted a végéről: "Szerintem"
A GSXF-nél NEKEM jobban Bejött a kisebb, a mai napig jó döntésnek tartom, csak hogy pukkadj!
A lényeg (amiért írtam) olyan típusról regéltél (ismét) amin 1m-t sem mentél...
Ez igaz, csak az zavar be a képbe nálam, hogy az osztrák oldalakon olyan árak vannak, mintha mindet a Red Baron hirdetné
Én ugyan csak sv 650N-nel mentem, az alapján én venném, mert tudtommal egyedül mászkálsz, többnyire csomag nélkül.
Arra meg tökéletes