Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én láttam már olyat is ...túratársaimnál... hogy a sima kesztyűre tolt fel egy nagymama sárga háztartási hosszúszárú gumikesztyűjét....hőt ugyan nem szigetel....de szél és vizálló....
Kicsit extrémnek tűnik és nem is motorozáshoz gyártották, de hallottam egy tippet téli motorozáshoz. Búvárkesztyű. Abszolút víz és szélálló, vastagon hőszigetelt neoprénnel. Árát ne kérdezzétek, fingom sincs.
5 fokban tökéletes volt?
Én a biker-world nél vettem Racer Freezy, bőr/textil kombó. Nagyon jó, bár még csak 5 fokban tudtam tesztelni. 7000ft körül van
Hali,
ha tud valaki segítsen.
Téli bőr kesztyűt ,vmi olyat ami tényleg kifejezetten télre gyártott, hol érdemes most venni?
Engem kérdezel?
Ha igen...kb 90párezerből itthon van...elvileg visszairják az árát így a vámot is megúszom....de ha lesz rajta akkor is max 110.....itthon meg se merem kérdezni....
Hoztam egy dobot előtte...75ből itthon volt vámolással együtt.....110 volt az akkor itthon....
A tied nekem jobban tetszik. Egyszer majd ki lehet próbálni ?
szép ez a dob, mennyi a behozatali ára? (gondolom nem itthon veszed)
Ja...
Max rá kell kérdezni...1 napon belül válaszolt a yoshi nekem is...
Zsir, csak ahogy neten neztem, csak az 1250-eshez kapni sajna.
Igaz! Nekem -5ben még jó a simsonnal.
Nekem még nincs is meg a mocim...de a jövö havi bonuszból már jön is a yoshi
No, lassan megkapja a motor az elorehozott karacsonyi ajandekat (bar lehet mire meglesz, december lesz )
Szia. Sikerült megmérnem , igaz csak vonalzóval és kb21-22 cm a távolsága a felfogató konzolnak de szerintem oldalanként pár mm nem számít . Ha kell lefotózom a konzol részét is de az biztos, hogy jó a tiedre: Üdv: Szabi
Szerintem "occsó" és jó. Nem muszáj a "menő" cuccot venni, ha a lenézett-kategória is tökéletesen jó,nem?
Múltkor néztem a találkozón, mindenkinek lidl-s maszkja vót
Én is így megyek, csak vicceltem. Aláöltözés, bőrgúnya, nyaksál, Lidlis maszk, téli kesztyű -és mire beöltözök, rámtör a szükség
Nem nem...1 réteg aláöltözet a bélelt kordura alá, fejre lidlből származó széllálós bélelt maszk, téli kesztyű ez simán jó 7 fokban.
Szia . Nem , ez a történet Tihany ban történt a faluból mentem le a révhez. Üdv
Hamarosan már mi is csak mormogni fogunk a piszoár előtt: Na, gyere már elő....ne legyél úgy megijedve.... nem dugni kő.......
Sajnos jönnek azok hamarabb is...
De szerencsére a tarisznya az jól bírja
Hiába, így közel a hetvenhez már jönnek a bajok, én is egyre jobban kedvelem a termálvizet, amiben kellemesen tudom lotyhasztani a harci tarisznyát....
Nálunk most is ennyi a hőmérséklet csak már süt egy kicsit a nap. De ez a meleg sem tántorít el!
Úgyhogy délelőtt felveszem a gyógyfürdő-kúrámat, majd motorjáratás tovább...
Igen) És miután úgy beöltöztél mint egy Michelin-baba, mirelitként szolgálod fel este az asszonynak a virslidet
A 7 fok tök kellemes. És nincs bogár sem