Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tegnapi hőzöngés
Ez nagyon jó..
Az se rossz,csak nekem úgy nem tetszik
Javaslom még a "kiafenét érdekel,megy" módszert.Nagyon munkatakarékos.
Na,jó úgy látom legegyszerűbb lesz a nagynyomású,csak nem szeretem ezzel mosni a motort...amúgy nem is rossz 5let,köszi
Gyerekfurdokadba belogatod kozepagyig a hatsokereket,persze a gyerek furdovizebe,hogy gazdasagos legyen!
Csak saras lett amúgy hibátlan:DD
Polírpaszta és rongycsík rátekerve végigrángatod az jó ötlet?
Sziasztok.A küllős kerék tisztítására van vmi trükk?Valakinek.Kefével macerás.
Bazz, éjszakás voltam teeeeeeeeee. :D
Az még hagyján, van, hogy az ember nem tud aludni na, de hogy utána még öt órát gondolkozik és rájön a megoldásra.
Es ez igy hajnali kettokor merult fel benned?
Megvan. Cycle-ergo.com
Mi annak a honlapnak a címe, ahol be lehet írni a motor típusát meg a testmagasságot és a megjenenített motorra egy emberi testet rajzol a beírt testmagassággal, ezáltal megmutatja hogy az illető hogy tud helyet foglalni az adott motoron?
Népek, van egy kicsit battleworn, de működő görbevázas N kerek első lámpám. A keret meg van nyomódva.
iá: 5e
Az igazan jo kepeket nem talalom
Ferences kolostorban a dombon vagy a Tatárdombon volt a szállásotok? Az emberek, hát igen Nem azok az irigy fajták.
Bármerre indulsz, szép tájat látsz csak, ha letévedsz az aszfaltról akkor meg pláne, Pricsketető, Alsóerdő stb... Mindjárt megpróbálom előkeresni a képeket.
Szetkaptam a kipufogot,gyonyoru gyari allapot mindenhol,kb 3 perc alatt szetjott.....a problema,hogy a bilincs teljesen osszehuzott allapotban mar osszefekudt,hajtottam ala alulemezbol hezagolot,blokktomito pasztaval picit korbekentem,meglatjuk. A paszta 350 fokig hoallo,legrosszabb esetben kieg.....
Inkabb a ketto kozt 3,5.
Amelyik tetszik☺
Szép!A motor is és a háttér is az a csónakázó tó.Egy kis gondolatébresztő!Tessék választani! 6,3 vs.2,3!
látom nálatok is süt a nap ! speciel itt most nem ....
Jeeeeee!
Levi!Igen a Manócska szervezte és sajnos már 3 éve volt.Igen jól éreztem magam bár a szállás nem volt 5 csillagos, mivel 25 hónapot voltam sorkatona bírom a gyűrődéseket!Az emberek a táj és a társaság kárpótolt.Nem vagyok nagy piás talán a bor nem ízlett a sört nem szeretem viszont a pálesz és a kaja is kiváló.Egyedül a pacal levest nem mertem megkóstolni! Amennyiben aktuális a Kastély szálló elérhetőségét megköszönöm!
nem , csak letörölgettem meg elcsapattam műszakira mert lejárt, állítólag csapatunk egy kört hétvégén lesz valami teszkóstúra