Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elsők között vetted meg az Africa Twint?
Én ezt nem mondtam...de küllős a kereke és Japó és túraenduró.
Sanos nem tudom.
Szia! Érdeklődnék,hogy Gsf 650-re jó lehet szerinted a dob? Most lettem Bandita tulaj és nem ismerem még a gépet annyira!
Tenyleg a hangvillas....
Szinten,de sztem ez minden nakedra igaz.
A szinhazas foto nagyon ott van!
Már meg van ,Japó lett,nem Német...
Gyanus vagy.......bajor lesz ebbol.......
Sziasztok eladó 1250 banditra 1 Hurric race1 sportkipu,gyári "E" jel benne van és meg van a paxxus is ,meg DB killer is ,horpadás és szinte karcmentes.Továbbá van egy RA308 TANKLOCK táska is rögzítő gyűrűvel csak suzukira jó.Ha valakit érdekel emailt írjon.
Igen!
De ha elkezd visszaszamolni az onmegsemmisito, mikor kicsavarod, akkor nem en mondtam
Sziasztok, indítás előtt szeretném leengedni a karbikbol a benzint. Jó csavarral próbálkozom?
115%-a :D
o.sz. 160 körül mentem csak. Az a 143-nak kevesebb, mint 15%-a.
Lehet hogy vérnyúl van rajta...
ja aztán mikor épp előzöm a szekerező kátrányokat kifogy a benya az űrhajóból oszt hallgathatom a dikk mááá tezsvírem vegyél má 2 vesszőseprűt vagy 3 zománcos lábost esetleg nincs rossz akkkkkkumulátor nálad ?
A TGV-nek az 570 se gond.
Vérnyúllal nem volt gond a 180 sem.. ,
Cihopata! 10-15%, ugye?!
Sosem felejtem el, mikor elindultam siófokról 3 dobozzal meg utassal, és budaörsnél villogni kezdett a szintjelző :D A nyakam meg 2 napig nem bírtam 40 foknál jobban oldalra fordítani. :D:D:D
Húzd le a csatlakozót.
majd ha rámjön kimotorkázok hollandba és akkor tesztelem mit bírok mondjuk bizonyos sebesség fölött látszik ahogy megy lefele a benzinszintjelző mutatója .... az már nem gazdaságos üzemmód
Hétvégén megjött a dainese bőr, abban talán nem. De igazából igen, 140 körül van a max, amit egész nap bírok.
miért neked gond ? rettenetes nagy lomha gépek .... csak tolni ne kelljen
Ijjj, azok az 1000F-ek. Ritka madarak már. Utoljára élőben Firenze mellett láttam ilyet nyáron, széptrikolor volt, magyar rendszámmal. Nekik nem volt gond a 160-as utazó :)