Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedves jack_hereer, előző kérdésem nem poén volt, válaszolhatsz, ha van időd. :)
Szóval most nézem a hirdetést, látom hogy a gyári ülésed is megvan, nem adod el külön a kényelmesebbiket? :)
Véletlen rendeltem ezt, jó kis motult, felét már beletöltöttem amikor észrevettem. Mindig csak a rohanás . A lényeg, hogy baja nem lehet tőle.
gatyarohasztó melegben araszolva jó lehet,de inkább 10w-40, többnyire megfelel a légolajosnak
biztos nagy melegek lesznek felétek és készülsz én a belevaló 10w40-et szoktam , nekem az is megfelel
Üdv mindenkinek!
10w50 helyett 15w50-et tettem az 1200-as levegő olajhűtéses 2006-os banditomba. Vélemény?
Köszönettel
Krisztián
nekem van, küggyek...? :)
Koszi mindenkinek a valaszt,talan jovo hetvegen szetkapom.
Gyűrű, és vagy 5 rongy.
Cikkszám ez: 14771-27E00
Grafitos fémhálós tömítést tudok neked adni, de az kb 4-5mm vastag lap. Cégnél használjuk, vannak leeső darabok.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_600_bandit-9357612

Ár alkuképes természetesen, gumik újak, láncszett új, műszaki friss, cserélnivaló nincs (az olajat ha megmarad én minden szezon elején ledobom róla szűrővel együtt, függetlenül a megtett kilómétertől ) . De a hirdetésben mindent részletesen leírtam. Köszi az érdeklődést! :)
Helló! Paramétereket írnál ( évj., ár, gumik, láncszett, műszaki, cserélnivaló, stb.)? Előre is bitedánke!
Figyelj arra, hogy a csatlakozasnal bilincs csavarkotese nagyon ossze tud rohadni! Elobb gyüröd ossze bilincs lemezet, minthogy a csavar oldodna az anyaban ès elkezdene forogni. Erdemes erre felkeszulni, a anya utan kilogo csavarmenete letakaritani, de akar le is vagni, locsolni csavarlazitoval elotte 1-2 napot. Visszaszereleskor meg rozsdamentes csavarral kivaltani, ès sok rezpasztaval a meneten ès a tomitesen osszeszerelni.
ilyesmi tömités van ott.. : http://babyzoom.hu/biker-biker...
Ezt a gépet a Full-Gas árulja gondolom beszámított motor nem bizományi, mert mondhatni új.Ha tetszik nyugodtan megveheted, de többet akarsz tudni róla kérdezd Gyurit Ő nagyon sokat motorozott evvel a típussal.
Kipufogo tomites,csak tippelek de az a grafitos-halos gyuru.Nagy kiralysag.
Van néhány eladó alkatrészem. GSX 750 F 2002- bontva ,de valószínűleg néhány Bandit -ba is jó!
Van még 36000 km-t futott :
- Hengersor dugókkal
- Főtengely
- Szívócsonkok
Sziasztok!
Gondolkodom ezen a Banditán,pár vélemény erről a vasról jól esne mert abszolut nem ismerem ezt a túragépet!Nagyon sok jót olvastam erről a típusról de szeretném a gyengéit is tudni.Köszönöm a segítséget előre is!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_650-7927829
Leomlo utani kipufogo csatlakozasnal kifujnak a loerok.....mivel full gyari es meg sosem volt szetszedve,mire szamitsak? Tomitopaszta vagy vmi gyuru van ott?
Köszi! Akkor azért van még időm elmélkedni rajta a szervizig.
Ha nem, akkor írj már légyszi egy elérhetőséget, hol csináltattad. :)
Nem cseréled az ülésed egy gyárira? Ráfizetek.
Heyhóóó! Valaki nem szeretne egy szép állapotú 600-as Banditát venni? Eladó sorba került a vasam :) Ha esetleg érdekelj, keress! :)
Beleteheted, de nem fogsz különösebb változást észrevenni még az iridiumosnál sem.
Egy apró kérdésem lenne.
Valaki használ két pólusú gyertyát 650-es vizes banditban? Nagyon szemezek NGK CR9EK gyertyákkal.
A válaszokat előre is köszi!