Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem bármilyen jó hozzá. Hozzá kell csavarozni a doboztartó platnit aztán arra meg mehet a doboz.
Ha 50 éves korom előtt meggazdagszom, azt onnan fogjátok tudni, hogy egy ilyennel foglak titeket kerülgetni :D
Ha csak után, akkor már jó lesz a GS LC is :D
Tibi ehhez milyen dobozt kellene vennem?
Sajnos nem értek hozzá
nézelődni gyalog kell , ha megy az ember az útra figyeljen meg arra hogy ne tartsa fel a tuningtraktorokat
Ez mindig nagy dilemma nekem is.....
Maradj má' ,szivesen szettepnek rajta egy gumigarniturat!
Köszi Bandi!
Annyit nyöszteti hogy ma najdnem en valtottam felljebb.
ne nezz ilyen horrort.
Biztos siet valahová...
Pedig szép a táj, érdemes volna nézelődni inkább.
Csak nem lementél cicilliában? :)
El, igen. De van ugyanolyan színben kereklámpás bandit lámpám, ócó :D
Szia.
Nekem van egy eladó SW-MOTECH gyártmányú hátsó doboztartó konzolom. Jó állapotban van, a platni nyoma látszik rajta egy kicsit, de az nem fog látszani ha rajta van a platni. 2perc felrakni.
http://www.twistedthrottle.com...
Az új ára 45 volt. Én 25öt kérek érte.
Kolléga,a dzseki elkelt?
Egy lakatos barátom segítsével többek közt azzal mivel gsxf tehát burkolt ledobáltunk mindent és bázispontokat állítottunk fel amikhez képest tudtunk mérni illetve a párhuzamosságot.Elsőre amit én látni véltem mintha balra állna villástul a kerék és dőlne is balra,persze egy nem hibátlan 22éves idomozott farhoz nehéz bármit is igazítani.a villa tengelye az egyik ilyen mérési pont villa végeinek vízszintje már nem volt vízben egyáltalán és(van egy donor váz összehaszonlításképp) a motor hosszában kimért szimetria tengelyhez képest is görbületet tapasztaltunk.Ezek a furcsaságok mind magyarázzák miért volt néha olyan érzésem még minimális oldalszellőcskénél is ami balról jött hogy leesek az útról hacsak nem döntök rá.Az eleje hibátlan volt.mivel szeptemberbe sósperec alakúra törtem egy baromnak hála,így az eleje is vatta új lesz minden
Oké, mindenképpen megnézem valami tuti egyenessel!
a francba most mondhatom vissza 3 héten belül küldték volna konténerrel kínából
2005-ös bocs.nehogy valaki 2005 darabot ajánljon :D
Sziasztok
2005 nagy bandithoz keresek hátsó doboztartó konzolt, platnit és dobozt. jó állapotút
ha valaki tud,kérem jelezze. köszi
Valamit próbáltam linkelni természetesen szarul... egy cbr 600 lengővilla kép ez pld nem szimetrikus a közép vonalra..
www.starbike.eoldal.hu%2Ffenyk...]https://www.google.hu/url?sa=i...[/url]
80-as szeg helyett nézd meg zártszelvénnyel vagy alu léccel a deszka ha nem teljesen egyenes nem hiteles... Még az építő iparban sem
Köszi a tippet, megsasolom, de szerintem szerintem szimmetrikus.
ha nem szimetrikus a hosszmetszetre akkor nem lehet benne egyformán a kerék sem...

ezt azért irtam ,hogy azonnal ne generáljatok hibát..
Miért, van nem szimmetrikus is?

Mert én ezen úgy látom, hogy talán az.
Van olyan is, ahol a kerék jobban el van tolva az egyik oldalra a villában?
Ilyet még nem hallottam...