Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ja,mi a határ?
Szívesen megcsinálnám csak még 21 vagyok....
Tedd le a jogsit.
Szerintem olcsóbb mint a fojtogatós motorszervíz.
Nem merek kockáztatni hogy igy használjam kis városban lakom itt megoldhato hogy szaladgáljak vele de az nem egy nagy élmény.
A2 es jogosítványom van , ha nem marad semmi megoldás kénytelen leszek eladni :(
Itthon utólag már nem nagyon, talán vagy 10 éve hallottam erről utoljára, azóta akikről tudok azoknak ez nem sikerült.
Bandit., Hallottam olyat hogy 25 kw-ra megtudják elvileg csinálni a motorokat hogy lehesen A2 el vezetni. Mert olcsón hozzá jutottam egy bandithoz, eladásra szántam de megtetszett és gondolkozok rajta valahogy nem e megoldható ez a lépés.
milyen motort akarsz lefojtani...? :-)
Fojtás volt az a javából, belepusztult a céda...
Az inkább csak fojtogatás.,
Bocs, jópofiztam. .....ha fojtás akkor desdemona....
És ők hol találhatok ?Vagy esetleg valamilyen oldaluk van?
Desdemona motors?
Sziasztok nem ismertek esetleg olyan motoros céget akik nagymotor fojtással foglalkoznak ?
Buék bikerek!
Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek !
Jövőre ha lehet, akkor többször szálljatok le szegény sünről, ne kelljen már folyton szabadnapért könyörögnie

Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!
Létezik állíthatós is.
http://www.ebay.com/itm/T-Rex-...
busán is így cseréltem
Ahogy Tibor is írta, ha bent van, annyit kell leengedni a két villahídnál is elöl, amennyit hátul leengedtél.
Na, ezen elgondolkodok, ha marad a Bandit.
Akkor másképpen mondom: kívül esik a komfortzónámon
En speciel az autopalyakapu penztarosnyanyanak is csokolommal koszontem de siman ledumaltam senjben hogy mennyi,milyen es mikor menjek a fel tarsulatnak burekert hogy friss sutesu legyen.Mindezt hajnali fel nyolckor.A kaja nagy motvacio.