Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hecktieferlenkungskit :D
http://motomike.eu/mike/catego...
Nem tudom, a 650 mennyire hozzáférhető, a az 1200-n cserélhető anélkül, hogy a kereket kivennéd. A rugóstag himbáját köti össze a lengővillával.
Én próbaképpen? azt sem tudom, mi az a kutyacsont :-)
Én csak K5 levegős 650-nel mentem, azon érezthetően magasabban van, ez tény.
a mostani kutyacsont alapján kb 1cm hosszabb kell akkor 2cm megül.. ezt még egy laposvasból is legyárthatod próba képen...
ha megfelel akkor vagy veszel lucas csontot 25000 körül vagy vágatsz alubol fillérekért.. Nekem laposvas is volt a busába :)
1 generációs volt... erősebb ! ezen kívűl mindenben jobb ez, bársonyosan jár finomabb szerkezet jobb a fék nem rezonál...

Régi busára nem ülnék vissza.. Sőt ha az ujabb is hasonlit a régire vagy a zzr is ilyesmi akkor megmarad az Xx...
Majd jövőre körülnézegetek..
halászlé, jó hogy mondod, az most jól esne :-)
Az könnyen lehet, bár a 650-en nem ér le olyan könnyen a lábtartó.
Nem tudom. Én nem barkácsoltam rajt semmit. 100%-ban csak felhasználó vagyok :-)
Halászlének felejthető....
Így sem aljmagasság bajnok a bandit, ha még két centit leengeded, már akkor karcolni fog a lábtartó, amikor belenézel a kanyarba :D
A busa feledhetetlen, mi?
kutyacsontot nem lehet cserélni hosszabbra mint a busánál?
-2cm lejjebb engedheted,csak az elejét is lejjebb kell :)
Le van.
Az lesz :-) Jól meggondolom majd. Ha egyik sem lesz meggyőző, akkor marad a Bandita.
igazából nincs

de volt már erősebb is
Ez az idegennyelvtudás gyenge érv, találj ki újat. :-) Pont tegnap beszélgettem egy barátnőnkkel, hogy európa minden országában járt kb, meg indoznéziában, kelet ázsiában, meg mittudomén hol, és két értelmes mondatot nem tud kinyögni a magyaron kívül sehogy.
Megyek jövőre legalább egy olyat odakint, hogy 2 nap, motorozás reggeltől estig, meg fényképezgetés stb. Low cost, akár sátrazok is. Gyere :)
Létezik egyáltalán olyan szitu amire egy XX teljesítménye közúton kevés?
nekem semelyikről nem ér le a lábam
ez a fránya teljesítmény nem hagy nyugodni engem se itt a felső közép kategóriában.
a telótol nyugodtan alszok
Ezt most félve kérdezem (ne sértődj meg): A Banditon az ülés alatti gumi pogácsákkal lehet variálni 20 mm-t az ülés magasságán. Ez nálad le van állítva?
Nincs mese, valamelyik kereskedésben fel kell ülnöd egyre, aztán rögtön kiderül.
Nem jelent sokat. Na meg ha már lábujjhegyen ér is le a lábam, mégiscsak -60kg
Az csak egy adat. Becsapós. A Bandité alacsonyabb, de akkora terpeszben ülsz rajt, hogy ez miatt mégsem ár le a lábam, csak lábujjhegyen.
Viszont combban elég keskeny.
820 mm? Az azért elég emberes egy alacsony növésűnek. A Hornet pl 790mm.