Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megjön, de mikorra? Személyes szerény kupec tapasztalatom, hogy a nagyon jó műszaki állapotú, de az ársáv legalján levő gépek mennek el látható időn belül, (1 hónap max max) ha meg drágán adod, csak lesheted a telefont, miért nem csörög. A tipusspecifikus extrák meg hihetetlen gyorsan kelnek el.
Szezon elején mondjuk max 850. De én szétszedném, ahogy itt megénekelték, Dob, jetkit, fékcsú maradna rajta, a többi kb 1 hét alatt elkel.
En is igy kezdtem.Mondom alkudnak ra egy 50-est es minden csomagban elmegy.
Utana ahogy lekerultek az extrak,vittem lejjebb az arat,majd mikor ket kiloval lejjebb mentem a kipufftol a fekekig mindent elpasszoltam kb 130-ezer ossz ertekben mar felhivtak.
Megvenni meg senki nem akarta de legalabb arra vettek az energiat hogy megnezzek.
A vegen kb az extras (nagybandit fekek gyari adapterrel,yoshi rs3 dob szukitovel es egyedi osszekotovel,csomagtartoval,dobozzal,meg a fene tudja mivel) szamitott 820-850-es ar helyett alkuval 680-ert ment el hozzadobtam az extrak 130-150-ezret mar fogalmam sincs pontosan forintra.De a lenyeg hogy kb szamitott aron elment.Csak aproban.
Ha kitartok lehet maig fenn lenne de tuti hogy egy evet met hirdetnem.
Ha neM surgos lehet varni.
ne szedd szét!
megjön a vevő mindenre
Egyébként az is költség ha szétszedeted egy kiló... teló ,karbi motort ujra hangolni... Jó ez így elviszik majd ezt is! Én nem szedném szét.
valakinek N verziós Bandithoz 600 (98-04), 1200 (99-05) egy tükör esetleg nem kell...?
A kerdes hogy az extrakat erdemes e kiszedegetni,Vagyis a nehezebben szerelheto motyokat pl. Rugoszet, karbi szet ami azert nem megy hipp-hopp.
Vagyia milyen extrakra van kereslet
Amennyiert megveszik,tampont a hahu hasonlo evjaratu kinalata,ne a legolcsobbra lodd be,es az osszes extrat ki kene venni,kulon eladni.
Imadnak az emberek gyari motort venni majd hanyatt-homlok elszorni a penzt ugyanazokra az extrakra.
Viszont motorral egyutt semmi penzt nem adnanak az extrakert egy stock motorhoz kepest.
A leovince Elegal dob, es a dynojet stage 1 karbi szet kimaradt a felsorolasbol
Sziasztok,
Szerintetek mennyiert lehet eladni a 2003as 1.2est garantalt 31ezer kmrel,vegig szervizelve, Hyperpro elso hatso progr.rugok, LSL bukogomba kormany markolatok, MRA turaplexi, uj DID lancszet, lancolajo, givi topcase tarto, bagster zseles ules, fém fekcsovek
Az megvolt, fullra tankolva, spuri bele (ha használ, ha nem, ezen már nem múlik, ártani biztos nem árt) :)
Megszoktuk, hogy fura vagy
Na jo ha ra lehet tenni egy fokozat kijelzot az kene.
Eleg fura de kene.
megszoktam a streeten.
A palyara alakitas.
Leveszem a tukroket,rendszamtartot,felteszek tapados gumit es gyi.
Ha bejon egy hornet vagy 900 rr hatso kerek az olcsobb gumiforras miatt de nem mindenaron.
ha nem kell nem eroltetem.
Ez okés, de mi a második fázis?
A terv ugyanaz,csak kovetem az utemtervet.
Egyenlore osszerakom ami van,kapott egy alap folyadekcseret,kap meg egy bowden polajzast,minden csapagy zsirzasa,telo szerviz stb.
Ezekutan menni kell vele.Ezert lett osszerakva hogy megtudjam minden ok.Feldobom a rendszamo, korozok egy picit a nullason majd jon a masodik fazis.
A ket szetvagott idom lett plusszba rakoltve,de meg igyis jobb mint venni egy palyaidom szettet.
Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de nem az volt a terv, hogy pályázásra vetted? Ha gyárira csinálod, sajnálni fogod ütni vágni, ami az eredendő cél volt + nehogy elszaladjon a számla mire a végére érsz
Jelen pillanatban csak jobbitottam,gyari allapot visszaallitas tortent.
Es megvan a zold trutyi tipusa is.
Vitathatatlanul jó motor, csak azt nem értem, hogy miért kell elb@szni
Nade kerem eh egy HONDA.
Pedig lett volna értékelhető dolog a sason
Meg nem az,es egyenlore csak ket dizajnos femlemez.
a tiszta tank már annak számít?
Bar valami hulye ingyen tukmalt ram magnezium felniket,de en hosiesen nemet mondtam.