Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a melegítés híve vagyok: http://totalcar.hu/magazin/tec...

...ui, hova lett a linkelés lehetőség?
Nincs ertelme igy jaratni,max a pilota lelkenek Jobb.
Én is beinditotam múltkor és nem ment egy henger,3 hete pihent azt hozzá kell tennem,aztán 15 perc járatás után helyre jött kivetem a gyertyákat megtisztitotam tiszta korom volt mert csak járatam nem mentem vele,szerintem menni kell vele pár km,vagy be se inditani
Üdv Banditák, Kellemes ünnepeket mindenkinek!
Sok helyen olvastam, hogy a téli pihenő alatt be kell indítani párszor a vasat.
Nálam sajnos csak zárt helyen van, ami fűtve nincs. Akksit kivettem, kipufogót bedugtam, letakartam, ennyi.
Azonban a minap egy autószerelő ismerős azt mondta, hogy marhaság ez az üresben járatás, mert nem tud úgy rendesen kiürülni a dob, lerakódik, pára lecsapódik, inkább ártok vele, mint használok. Ha nem gurulok vele pár kört, akkor inkább be se indítsam.
Akkor most mi az igazság? :) járassam üresben néha a téli pihenő alatt úgy 15 percet, vagy ne? Gurulni nem igazán akarok ebben a takony időben (na nem magamat féltem a hidegtől, jó részt most is egy rozoga robogóval járok, csak nem akarom össze ganézni a vasat :D).
Köszöntem,
Zoli
Igen trafós...Bizonyára meg pusztulhat egy barátom motorjában cseréltem gyertyát és ott a 4-ből kettő nem volt visszatolva rendesen ki is hagyott néha egy henger. Aki előtte cserélt gyertyát nem tolta a helyére rendesen.
Az valszeg nagyfesz trafos.
Az is megpusztulhat ha nem dugjak vissza rendesen.
A vizesen már nagy sikerrel megoldották...Oda víz be nem jut az hétszentség...Három töm szelence zár és igen nehezen is lehet belepréselni a helyére.
Dugj at a nyilason egy drotot.
Utobb szakado esoben nekem is 3 hengerezett lejton fokepp,de mikor mar nem szakadt par km utan helyrejott,lehet ott is a furat a baj?
Tavaszra biztos kiszárad.
Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
Kukkold meg, a gyertyafurat leeresztő likak nincsenek-e betömődve, mert akkor ott állnak a gyertyáid nyakig vízben.
szerintem nem !
Sziasztok lemostam a motort h elrakjam ,nemrégiben vásároltam. És most meg nem indul az onindito pörget és ennyi? Lett szerintetek valami komolyabb baja?
Békés,boldog karácsonyt!
Boldog karácsonyt mindenkinek.
Boldog karácsony mindenkinek!

A Dink műszakilag jó, de ülj rá, megnyomorodsz rajta.
BTW, majd lenne véllanyos meló :D
Hali Banditk. BOLDOGAT!!!
Ha valaki tud nekem segíteni Kymco Grand dink 250 ügyben tapasztalatokkal,annak nagyon megköszönnem.
Pajtikák!
Békés, Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Tejfeher kod,most nem jo?
Már próbáltam,ugyanúgy nyikorog,mondjuk én ezt használom az autók között a hangos dob helyett,nyílik is a sor mikor bevísitok közéjük!
Arra nem tudok rákészülni,ilyen improvizációs jelleggel jön elő.
a betét hátuljára csuszkák csavarok
na mikor videjozzuk le a lila ködöt