Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt hittem hogy hülyéskedsz, de tényleg van ilyen: http://www.sprayfestek.hu/?244...
Tegyél a betétekre egy fékcsikorgás gátló fóliát... azé" találták ki :-)
Meg sv-n is sikerult a blokkolas de annyira nem jott be az erzes,rangatta az egesz koceralyt.
Inkabb elsozok.
Pedig van....
A fazer 1000 ren brutális fékek vannak... a hátsóval is eltúrázol...és szokni kell mert egy pillanat alatt blokkol! Aki előszőr űl rajta annak sikerül is karistolni a hátsó gumival...
Az autómon nekem is bírja a 100e km-t,de a bandi olyan 12-15-e kmként lenyalja az első betéteket......mondjuk mikor leszáll a lila köd akkor lila lesz minden tárcsa,a hátulját meg elforralom még az 5.1-es fékfolyadékkal is.....
Joaz,bar meg nem talalkoztam jo hatso fekkel.Na majd a cbr.en elfelejtem.
Mutan probaltad kerult hatra az organikus.
Elotte gyari nissin volt.
a kocsimon 100000 km után kellett csereljek motoron se kell évente
Mondjuk a barkasnak jól érzékelhető a fara,nekem elégnek tűnt a fékerő,persze ez ízlés dolga,meg én a kőkorszaki technikához vagyok szokva.....
Nem jó a varnyu fekje én is 100 körül vagyok de a banditot tudom blokkolni hátul akármikor
teszt
hát én kanyarodni sem tudok nélüle... pld visszafordítokban
Néha nem ártana egy kicsit több fékerő.
Csak kicsit,olyan tatásan.
Nem toljuk olyan vérmesen mint az itteniek legtöbbje.
mondjuk így nem tör ki a hátulja
Annyit nem fog hogy felmelegedjen.
majd bele lilul a tárcsa...
biztos bátor vagy és nem fékezel
100+-os.
Hátul az van,táncolhatok 1003-os hab testemmel állóra még sosem sikerült a hátsót fékeznem vele.
Szinteres megy bele ha sikerül elkoptatnom.
nemtom én mindig organikust használok nem tűnt soha kevésnek... leginkább AP-t de ferodot is
brembo SA is egyenérétkű
Az organkus egy határ szar minden márkából.
EBC HH alatt nem kéne adni.
Én hátulra vettem organikus EBC-t nem régen, vadiúj EBC tárcsával együtt, és annyira nem vagyok elájulva tőlük: jól fog, szépen adagolható, de kis sebességnél (20km/h alatt) csikorog mint a vesztés. Még most, 1600km-rel később is.
Közepes, annyit ér amennyibe kerül, a brembo jobb, de az ebc is.