Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eddig linkelt rendesen ez a sz*r, most miért nem?
http://totalbike.hu/tesztek/2014/07/01/teszt_triumph_street_triple_r/
Igazad van. Nyilván nem ez lesz az a szempont ami alapján választ. Főleg hogy visszafogottabb teljesítménnyel is megelégszik.
Piszok jókat írnak a kis Triumphról: http://totalbike.hu/tesztek/2014/07/01/teszt_triumph_street_triple_r/
Nézd meg azért az ülésmagasságát is (820mm), én pl. nem biztos, hogy fel tudnék rá szállni.
világos,hogy jobb... de vigan élvezhető a hagyományos is.. Föleg ha kastélyokat látogat
Nagyon jó tipp!!! A Street Triple, meg ez tűnik eddig a legjobbnak.
A fordított merevebb,ez egy merev vázzal pontosabban kanyarodik,jobban fékez stb.
Nálam 42 e gyári szimering van még szintén. Mondjuk nem is az a legnagyobb tétel ami sérülhet egy nagyobb ütésnél. A fordítottnál hosszabb a közös szakasz a szár és a "csizma" között, így merevebb is, és erőbehatás esetén kisebb az erőkar ami terheli a csapágyakat a teleszkópban.
55ekm még gyári a szimering is.. Semmi baja pedig nehéz a rigó
épp akkortájt jártam... fél éve nem voltam... Az e 578 is parádés Hargita megye :)
Nem sok. Csak a fordított teló nehezebben sérül mondjuk egy kátyúba futásnál vagy padkázásnál a technikai kialakítása miatt.
Eszembe sem jutott: nem szeretem a fagyit....
Legutóbb extra olyan utakon motorozgattam, amik átlagos térképeken fenn sincsenek. Egész magasra fel lehet tekeregni a hegyekre. Volt, hogy murvásra váltott az út, de nem volt kátyú, meg semmi durva, így mentem addig, amíg csak lehetett. Olyan magasra, ahol már fák sem nőnek, csak szikla minden. Ilyen helyen nem kell nagy csicsás motor, hisz ez nem a kanyarvadászatról szól, ez amolyan motoros kirándulás. Nem mondom, hogy Erdély nem szép, de nekem elérhetetlenül messze van. Bogyónak meg Szlovénia, vagy Ausztria lenne igazán közelebb. Ha fél a nyelvtől, megszállhat akár az osztrák határon is magyar oldalon. onnan is elérni szinte bármit ami látványos.
Csak az utóbbi 2-3 évet tekintve is döbbenetes ütemben újítják fel a sz*r utakat.
Kifelejtetted a fagyitúrát.
Mer az is fontos.Minnél több szerpentinen fagyizni.
Szimpla villával mi gondja van utcai motorosnak? volt már pár a nagyok közül ilyen és olyan is 140le+ mégsem volt gondom egyikkel sem
Persze én nem tudok motorozni.
Nem érted, nem érted, persze hogy nem érted: más a motorozáshoz való hozzáállásunk.
Te "motorozni", kanyarvadászni ülsz a gépre a szerpentineken, én meg "motorral kirándulni": megállni az összes skanzennél, történelmi helyeket fotózni, stb.
Mondjuk megette a fene a túrát ha páncélozottat kéne ennyi gázfőzővel az inkább a grillmedve motoron XXIIIVI.

Erdélyben sokat voltam... és valóban az E betűjelzésű utakat elhagyva bármikor jöhet akár murva is....
Szerintem is, bár még az új Suzukiba sincs fordított első teló mint a Raptorba. Meg azután írtad hogy nem akarsz rá nagyon többet költeni mint a Bandit ára ezért bátorkodtam javasolni.
Ezt én értem.
A legnagyobb bajom hogy pest mellett vagyok.
Ha nyugatra indulok ugyanúgy 6-700 Km mint keletre,benzi ugyanannyi.
Viszont Erdélyben a Kötelező transzfogaras,transalpina mellett nem igen olvastam másról,vagyis tuti van más de ha arra megyek számítsak rá hogy 2 sávos vadiúj aszfaltból a pillanat törtrésze alatt lesz egy alapig lehántott földút amit ugyna újítanak de 3-4 éve ugyanolyan.

Ezzel szemben van ausztria-olasz-slovén fullosan terepes aszfalt és a kötelező Glocner-malta-Nocalm fizetős látványutak mellett van KB 200 nem fizetős út ami garqantáltan aszfaltos,lehet picit szarabb mint a főközlekedési de max tehenek lesznek rajta nem földmunkagépek és sziklák.
Jah és annyi hütte,sportszálló,mamzi aki kiadja a tetőteret van hogy bármikor van a legeldugottabb faluban is jó hely.
Tavaly a vitt készételkonzervet melegítettem vacsorára turista gázfőzővel (csak reggeliztünk), idén ott kajáltunk este is, azért tudom.
Az sem rossz!
De kajával az igazi... akkor nincs gond semmire... ennél csak a párizsis zsemle olcsóbb.