Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A vfr nem lesz nagy előrelépés.
Csak teljesen más.

Túrás vagy sportos kéne?
Szerintem is. Eladó a Banditom, ez helyett nézek valamit.
A natúr szebb.
http://www.1000ps.at/gebraucht...
Ez milyen? Nagyon gáz Repsol matricázással?
A hardver megvan nagyjából. Pár éve lehetett kapni BMW fűthető mellényeket nagyon olcsón. Azokból vetzem. Csak át kell alakítanom őket. A nadrág pedig 2 reteg aláöltöző, közötte ülésfűtésből fejtett cekász. Ennél olcsóbb nincs...
Van valami olcso tipp?
Én 45e alatt nem találtam értelmes cuccot.
Pedig télre valami akkus cucc nem lenne rossz.
Ah nem. Csak vén, ízületes kripli vagyok
Norvégiába megy a menet hogy fűthető ruha kell?
Megvan a sorrend a tavaszra (láncszett, vezérlés, gumik, fékek, sisakok, interkom, első telók, fűthető ruhák és markolat - kész vagyon ez baszki...) Ha eljutok a telókig, akkor kereslek majd kontaktért. Előre is köszi
A rugógyártónak meg kellene adnom a paramétereket. Hacsak nem elérhető a Wirth, vagy a Wilbers specifikációja, akkor nem hiszem, hogy a gyárinál jobbat tudna csinalni. Egyszóval saját kútfőből nem mernék nekiállni...
Nyáron.
Ilyenkor nem hiszem, hogy bármilyen panzió is nyitva lenne ott. Le van zárva az egész.
Egész jó.
Bár van fenn panzio.
Egy éjszakai rally se lehet rossz.
Gondolom, hogy nincs. jól be van kamerázva. De mekkora lehet már felmenni úgy, hogy csak egyedül vagy ? :-)
Jah,az egy crossal.
Nincs rendszáma szerintem.
A motorosra gondoltam, aki felment a lezárt Grossglockner úton az Edelweisshütte-ig :-)
Inkább csak szopás ha neked kell ellapátolni.
Azért ez vagány :-)
Na, telóról megírtam, de eltűnt. Wirth van elöl, szépeket írtak a németek róla, be is vált. Meg ezt tudtam a legolcsóbban.
Ha van a közeletekben rugókészítő akkor csináltass vele, olyanra csinálja amilyenre kéred nem mellesleg negyedáron, én elég sokat gyártattam anno.
Melyik a tuti? A Wilbers? Milyen viszkozitású olajjal pàrosítva ajánlod?
Mi a legpozitivabb tapasztalat vele?
Egy rugószett a legjobb dolog szerintem, amit egy bandit kaphat. Ha csak egy extrát választhatnék, az maradna benne.
Es Hova tunik a hozzaszolasom vege? Nem Ertem.
Szoval a gep csak lent all, neha beinditom, de max 500km megy bele evente. Tuono van még hasznalatban, de arra meg Asszony nem ul fel☺
Hat akkor sztem Zoldi altal leirton kivul meg a rugok maradnak benne.
Asszony most tudta meg hogy el akarom adni. Volt vagy csete-pate!