Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

körbehúztam a havert szánkóval is csak jószokás szerint pont az elején batterypóóóóweroffff
Keblemre Feri,fetrengek!
Prop-tech(Esztergom)
Csak megemlítettem a bömöst és tessék, máris zajlik az élet! Ezek után szidja még valaki a bömmert
nyomtam fel vidit gondolom sikerült
Minek, elvannak azok a szervízben!
Hangot!!!
ja , de még nem értük el a 250-es ETZ-s időket de legalább nem kell 3 körönként várni 20 percet hogy oszlodjon a füst
Ez allat! Idomeres is zajlik?
Kirugozza e a hobuckakat?
télen se áll le az élet , na meg a pincében jó idő van
Döglik már megint a fórum. Beszéljünk inkább BMW-kről ? :)
Érdekes, nekem még a sisakomat sem kellett levennem a nyáron Ártándon. Kérdeztem tőle, de csak legyintett, hogy menjünk a fenébe (3 db szakadt kicsi motor, 4 fővel).
Mi nem kis csapattal voltunk, így nem sokat molyoltak velünk :)
vagy 2 hónapja felfokozták az ellenőrzést a román határon asszem be is szkennelik a papírokat elkérnek forgalmit stb benéznek a csomitartóba mondjuk azt szinte 2015 elejétől csinálták szúrópróbaszerűen mert valakik gyereket akartak kivinni a csomagtartóban, karácsony előtt dec 19 vittem a muttert debreceni reptér odafele 45 perc visszafele 7 óra volt.... jöttek haza külföldről a szakképzett mosogatók
Tőlem ott még a forgalmit,jogsit meg zöld biztosítási papírt is elkérte,nem is nagyon sietett jó 10 percig nézegette őket.
Engem az elmúlt 60e km megtétele során soha, sehol nem állítottak meg. Sosem igazoltattak, kivéve a román határátkelőt.
Hasznald, engem a 2ev alatt 1x allitottak meg a hazunk elott azzal az indokkal hogy miert nincs rajta sportdob. Evi 10ezer folott mentem, tehat nem azert nem allitottak mert nem motoroztam :D

Szinte biztos hogy nem fog senki buzeralni ha normaisan motorozol. Persze ha ez a kis lehetoseg is aggaszt akkor nem szoltam :)
Igen tudom. Lattam is de az újabb szériát szeretném.
Most is van 550-ért fojtott bandit a HAHU-n.
Nemrég ugy hogy még bőven várnom kell ... :D
Miota van A2?
Értelmes motor meg ebbe a kategóriába nem nagyon van ami tetszik.
Vagy be kell töltenie a 24 évet, vagy legalább 2 éve kell legy2n A1 vagy A2 jogsija, akkor mehet hamarabb is.
Mármint A2 -be ? 35 kw....