Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdezni szeretném kinek milyen tapasztalata van Ferodo fékbetéttel?
Jó pap is hóttig tanul.
Nos én hótt hülye vagyok a motorokhoz.
De.Ha jól olvastam a kuplungkábelnél matattál.
A bandit nem olyan hogy ha nincs bekötve,vagy el van cseszve a kuplungkapcsoló akkor teker de nem ad gyujtást?
Olyan nagyon ritka hogy egy működő motor gyujtása egyik pillanatban megy másikban meg nem.
Esetleg letesteltél valamit szerelés cközben és levágta a biztosítékot,de még az is lehet hogy a vészkapcsoló le van csapva,sztender kapcsoló is vicces dolgokat tud művelni.
Ezeet azért kizárnám mielőtt nekiesnél és miszlikbe szednéd az egész motort.
Csak félve említem meg nehogy torkonharapj,ha ennyire nem vágod a motorszerelést nem lenne könnyebb szerelőre bízni?
tölts le egy szervízkönyvet , ha szerencséd van lesz benne manualederaparatie.info
Szasztok! A motorom még mindig halott. Nincs valakinek véletlenül a CDI-ről egy pin kiosztása fesz értékekkel meg Ohm-al? Csak a 250-es banditról találtam meg kawasakiról. Már csak ez maradt mint hibaforrás :(
kicsit én is furcsállanám,hogy 38000-nél vezérműláncit kellenen cserélni
Örölök ha az a rozdaboglya leér gödöllőre.
nyomni kell a driftet akkóó igaz nekem valamiért nem volt kedvem
Ilyen volt az M31-gödöllő borzasztón is csak az autónak 12"-es kereke volt hátul kapar kínai gumikkal.
Debrecen és Létavértes között az időjárás 2 órája
Na jó de 38e-nél?
Hang alapján nehéz diagnosztizálni, de csörgés alapján inkább vezlánc. A szelepfedél levétele megmondja, ha bármelyik nem oké.
Sziasztok
egy kicsit csörgős a hangja a nagybandinak. azt mondták lehet,hogy vezérműlánc csere vagy szelep hézag állítás.
2005-ös, 38000 km
van valakinek ilyen jellegű tapasztalata vagy valami véleménye?
Szevasztok! Megmaradt két Bandit gyújtástrafóm.Ha valakit érdekel keressen bátran!
http://www.kepesmotor.hu/elekt...
Nem szeretnélek becsapni, mert nem ér az annyit, meg hát ráz is
wtf
próba
4 kilót adok a rozsdásért.
De dobozzal! :)
És miről szól? Mi az ami tetszik benne?
Ez jó.
Kell a fenének a telefonod.
Ha nem találod, felhívhatsz, adok telefonos segítséget
Oh yess...